O Stalowa Wola: Dotkliwa porażka 0:11 Unii Skowierzyn w Ździarach. 5 bramek Dariusza Gąsiorowskiego. Stal Gorzyce zdała egzamin ze Strzelcem

puch
To była kolejka snajperów
To była kolejka snajperów archiwum
Takiego strzelania dawno nie było. Tylko jedna bramka - jedna- padła w Pysznicy. Najwięcej - jedenaście - w Zdziarach. Średnia to pięć goli na mecz. Brawo panowie!

OKS Mokrzyszów – Słowianin Grębów 0:1 (0:0)
Bramka:
Laskowski 70.

OKS: Szczytynski- Zasadni, Guściora, Wolan, T. Wolak (46 Bałata) – Prarat [ż], Damian Wolak [ż] (89 Leptacz), Rzepiela [ż] (90 Bożek) - Laskowski (80 Stadnik), Szwed (70 Rodzeń), Dominik Wolak. Trener Michał Złotek.

Słowianin: Smerdak – Marcin Kurkiewicz, Drabik, (85 Kowalczyk), Rak – Dul, Surma [ż] (75 Kułaga), Cholewa, Mateusz Kurkiewicz (65 Walicki), Kułaczkowski – Janeczko [ż], Oźga [ż]. Trener Marcin Drabik.

Sędziowali: Tomasz Giżka oraz Tomasz Chamera i Łukasz Kijak (Stalowa Wola). Widzów 100.

Dobra passa trwa w Mokrzyszowie, piłkarze OKS-u po sobotniej wygranej ze Słowianinem, świętowali trzecie zwycięstwo z rzędu. Chociaż obie drużyny przystępowały do tego spotkania z wielką determinacją, po bezbramkowej I połowie, jedynego gola w tym meczu w 70 minucie strzelił dla gospodarzy Damian Laskowski.

POZOSTAŁE WYNIKI:
LZS Zdziary – Unia Skowierzyn 11:0 (7:0)
Sałek 7, Gąsiorowski 12, 16, 68, 35, 86, Urbanik 25, Cupak 34, 39, 65, Pchełka 63;

Bukowa Jastkowice – Górnovia Górno 4:0 (2:0)
Kaczmarczyk 7, 71, Cichoń 15, Madej 61;

Sokół Sokolniki – Stal Nowa Dęba 7:0 (4:0) Marzec 7, 17, 48, Fietko 22, Koselak 31, Chmiel 71, Adamczyk 80;

Stal II Stalowa Wola – San Kłyżów dla gości: 2:5 (1:2)
Mroczek pięć;

Rotunda Krzeszów – Sparta Jeżowe 4:1 (3:0) K. Wnuk 8, M. Rębacz 28, Fąfara 41, Warchoł 72 - Baran 58;

Olimpia SOLO Pysznica – KP Zarzecze 2:2 (1:1)
Bąk 15, 65 – Dul 45, Chmiel 80;

Sokół Kamień – Pogoń Leżajsk 4:1 (3:0)
Stachurski 13, Rurak 31-karny, 44-karny, Podstawek 67 – Borek 60;

Strzelec Dąbrowica – Stal Gorzyce 1:4 (1:2) dla gości: Syguła 5, Szymanek 8, 49, Szeser 74.