O Stalowa Wola: KP Zarzecze wysoko przegrało u siebie z Sokołem Kamień. Remis w Grębowie

Puch
Zarzecze (białe stroje) nie sprostało u siebie rywalom z Kamienia
Zarzecze (białe stroje) nie sprostało u siebie rywalom z Kamienia Krzysztof Nowaliński
Sąsiadujące ze sobą w tabeli drużyny z Grębowa i Krzeszowa podzieliły się punktami. Zarzecze poległo na własnym boisku w meczu z Sokołem.

Słowianin Grębów - Rotunda Krzeszów 1:1 (1:1)

Bramki: Kułaczkowski 26 - Rębacz 37.

Słowianin: Smerdak - Marcin Kurkiewicz, Drabik, Rak [ż], Dul (75 Walicki [ż]) – Woś, Kloc, Mateusz Kurkiewicz, Kułaczkowski - Janeczko (70 Surma), Oźga [ż]. Trener Marcin Drabik.

Rotunda: R. Fąfara, Warchoł, Szast, (90 J. Wnuk), Klekacz, Szostak, Babij, K. Wnuk (75 D. Fąfara), Jednacz (70 Podpora), Niedbała [ż], Warchoł, Rębacz. Trener Damian Skakuj.

Sędziował: Marcin Okleciński (Zaklików). Widzów 80.

Wyrównane spotkanie rozegrali piłkarze Słowianina i Rotundy. Wynik na n1:1 ustalony został juz w I połowie. Najpierw do bramki gości w 26 minucie piłkę skierował Marcin Kułaczkowski, jednak na odpowiedź Rotundy nie trzeba było długo czekać i już 11 minut później z gola cieszyli się krzeszowianie.

KP Zarzecze - Sokół Kamień 0:6 (0:3)

Bramki: M. Socha 12, 50,90+3, Metenka 19, 39, 69.

KP: Tomala - Sadowicz, R. Kozyra, D. Kobylarz - Drąg, Sz. Kozyra, Dul, Szoja, M. Kobylarz - K. Szuba. Trener Wojciech Nieradka.

Sokół: Stachurski - P. Słonina, Piróg, Piekut, Bolko - Horajecki (60 G. Słonina), Kida, Kobylarz, Rurak (65 Ł. Socha), M. Socha, Metenka (78 Konefał). Trener Jerzy Daniło.

Sędziował: Tomasz Chamera (Stalowa Wola).

Bezlitośni dla ostatniego w tabeli Zarzecza byli piłkarze z Kamienia. Sześciobramkowy wymiar kary podzieli sobie na poł, strzelając po trzy bramki w obu połowach. Bili do końca: ostatniego gola Mariusz Socha wpakował dp bramki gospodarzy już w doliczonym czasie gry.