O Stalowa Wola: Lider z Gorzyc w rundzie rewanżowej wciąż pozostaje niepokonany. Tym razem na swoim boisku rozprawił się z Pogonią Leżajsk

puchZaktualizowano
Liderzy kroczą równym rytmem
Liderzy kroczą równym rytmem Archiwum
Stal Gorzyce wygrywa mecz za meczem. Nie zwalnia także wicelider Sokół Sokolniki, który pokonał Górnovię Górno aż 5:1.

Stal Gorzyce - Pogoń Leżajsk 2:1 (1:1)
Bramki:
Szymanek 7, 52-karny - Drożdżal 45+1.

Stal: Kozieł - Nowak, Winiarski, B. Idec, Bernaś - Stelmach, Machowski l [90+1], Tur, Wojtusik (56 Jędral) - Szymanek (83 Falasa), Szeser (90 Przepiórka). Trener Dariusz Dul.

Pogoń: Maykhrovych - Maruszak, Luft, Bukowski, Brudniak - Czarniecki (70 Bączek), Piędel, Bubiłek, Leja, Drożdżal - Czarniecki (86 Cich). Trener Daniel Zielenkiewicz.

Sędzia: Chmura(Stalowa Wola).

Już w 7 minucie po strzale Grzegorza Szymanka Stal objęła prowadzenie w starciu z Pogonią. Piłkarze z Leżajska odpowiedzieli golem do szatni, już w doliczonym czasie gry I połowy. Po zmianie stron gospodarze wykorzystali karnego i znów sala zwycięstwa przechyliła się na ich stronę.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Stal Nowa Dęba - San Kłyżów 1:3 (1:1);

Bukowa Jastkowice - OKS Mokrzyszów 2:1 (0:1)
Partyka, Kaczmarczyk - Rzepiela;

Olimpia SOLO Pysznica - Unia Skowierzyn 2:0 (0:0) Bąk 55, Młynarczyk 84;

Rotunda Krzeszów - LZS Ździary 1:1 (1:0) Fąfara 9 - Machaj 90+6;

Sokół Kamień - LZS Słowianin Grębów 1:0 (0:0) Piróg 48;

Stal II Stalowa Wola - KP Zarzecze 3:1(2:1) dla gości: Kwiatkowski 5;

Sokół Sokolniki - Górnovia Górno 5:1 (1:1) Marzec 24, 50, Koselak 55, 65, Fietko 69 - Terlak 19;

Strzelec Dąbrowica - Sparta Jeżowe 2:2 (2:1) Rożnowski, Rzeźbicki - Sabat, Baran.

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych