O Stalowa Wola: Losy spotkania Siarki z Pogonią rozstrzygnęły się dopiero w ostatniej minucie. Strzelono ponad 30 bramek

puch
Napastnicy urządzili sobie w tej kolejce ostre strzelanie
Napastnicy urządzili sobie w tej kolejce ostre strzelanie Archiwum
Losy spotkania Siarki z Pogonią rozstrzygnęły się dopiero w ostatniej minucie, kiedy to lider przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Od pierwszej minuty natomiast pogrom Nowej Dęby rozpoczęli zawodnicy Sokoła. Patryk Brzeski do bramki Stali trafił tuż po pierwszym gwizdku, później jego koledzy dołożyli jeszcze pięć celnych trafień. Kolejka stała pod znakiem ostrego strzelania.

Unia Nowa Sarzyna - Słowianin Grębów 4:0 (3:0)
Bramki:
Klocek 14, 32, 38, Pieróg 49.

Unia: Żuraw, Wiatr, Pieróg, Ulawski, Wośko, Filip (58 Herdyna), Grześkiewicz, Madej (67 Błajda), Wołoch (81 Gnatek), Klocek, Łuczak.

Słowianin: Smerdak - Marcin Ciba (75 Łukasik), Rak, Dul, Walicki (32 Wermiński), Kowalczyk, Bednarz, Cholewa, Telka (78 Maciuba), Janeczko (46 Mariusz Ciba), Szuba ż (46 Kułaczkowski).

Sędziowali: Mariusz Antosz oraz Rafał Sawicki i Jan Grdeń (Stalowa Wola).

Unia pokonała Słowianina w meczu do jednej bramki. Jeszcze w pierwszej połowie klasycznym hat-trickiem popisał się Arkadiusz Klocek, który wszystkie trzy gole zdobył w przeciągu zaledwie 24 minut. Tuż po zmianie stron czwartą bramkę dla gospodarzy dołożył Marcin Pieróg.

Pozostałe wyniki:
LKS Brzyska Wola - San Kłyżów 2:0 (1:0)
Socha, Hacia,

Pogoń Leżajsk - Siarka II Tarnobrzeg 1:2 Leja - Wawrylak – karny, Wełniak,

Sokół Kamień - Rotunda Krzeszów 4:0 (3:0) Kobylarz, Rychel, Szeser, Bajek,

Retman Ulanów - LZS Ździary 1:2 (0:2) Kudyba 70 – Sobiło 20, Wojtas 28,

Sokół Sokolniki - Stal Nowa Dęba 6:0 (3:0) Brzeski 1, Kloc 17, 23 Mądry, Fietko 54, Adamczyk 68, Drozdowski 82,

Sparta Jeżowe – Olimpia SOLO Pysznica 0:2 (0:1) Bąk, Urbanik,

Stal II Stalowa Wola - Bukowa Jastkowice 6:0