O Stalowa Wola. LZS Zdziary po wygranej nad Wisanem Skopanie są blisko awansu do 4. ligi

Kostek
archiwum
Zdziary po pokonaniu Wisanu przeskoczyły rezerwy Stali i to one są bliżej 4 ligi.

Zdziary po pokonaniu Wisanu przeskoczyły rezerwy Stali i to one są bliżej 4 ligi, gdyż zgodnie z regulaminem Siarka II nie może awansować bo pierwszą drużynę od drugiej musi dzielić przynajmniej dwie ligi, a po spadku Siarki do 3 ligi jej rezerwy mogą grać co najwyżej w klasie okregowej.

LZS Zdziary – Wisan Skopanie 3:0 (2:0)

Bramki: Sobiło 5-karny, Kochowski 18, P. Wojtas 89.

Zdziary: Płoskoń – Pachla, Sałek (46 Startek), Machaj, (46 P. Wojtas), Łyp ż -Cupak, Kochowski, Kwiatkowski,. Cichoń, Sobiło, R. Wojtas. Trener Paweł Szafran.

Skopanie: Gnat – Leśniak, M. Hynowski, Jadach (60 Pietraszko), Trzeciak - Dryka, Bogdan (80 Ożga) Serafin, Lis, Kubisztal (75 Jarosz) - Kubiak. Trener Janusz Hynowski.

Sędziował: Myszka. Widzów 150.

Gospodarze kontrolowali mecz od pierwszej do ostatniej minuty. Pierwszego gola zdobyli już w 5 minucie, kiedy to Wojciech Sobiło wykorzystał rzut karny. Obok sytuacji po których padły bramki, miejscowi stworzyli sobie jeszcze kilkanaście dobrych okazji bramkowych, jednak w sobotnie popołudnie skuteczność nie była sprzymierzeńcem drużyny gospodarzy.

POZOSTAŁE MECZE:

Stal Nowa Dęba – Sokół Kamień 2:1 (1:1) Gorzelany 43, Serafin 50 – Rychel 30;

Siarka II Tarnobrzeg – Stal II Stalowa Wola 1:1;

Brzyska Wola – Sokół Sokolniki 3:0 Kaczmarczyk dwie, Hacia;

Słowianin Grębów – Olimpia Pysznica 2:1 (1:0) Bednarz dwie - Kaczkowski;

San Kłyżów – Bukowa Jastkowice 3:7 dla gości: Kaczmarczyk trzy, Brzeziński, Golik, M. Partyka, Bajdas;

Pogoń Leżajsk – Sparta Jeżowe 2:0 (1:0) Gawel 30, D. Drożdzal 90;

Retman Ulanów – Unia Nowa Sarzyna 0:2 (0:1) Grabarz 11, Łuczak 65.