O Stalowa Wola. Pewna wygrana Sokoła Sokolniki w Nowej Sarzynie

Puch
archiwum
Sokół Sokolniki nie miał problemów z wywiezieniem 3 punktów z Nowej Sarzyny.

Pogoń sprawiła miłą niespodziankę swoim kibicom, pokonując u siebie wicelidera ze Stalowej Woli 2:1. Dużo emocji w meczu derbowym Sanu z Olimpią. Pierwsza połowa zakończyła się remisem, drugą lepiej zaczęli gospodarze. Końcówka należała jednak do gości, którzy w przeciągu kilkunastu minut zdołali odrobić straty i wyjść na prowadzenie. Siarka bez trudu pokonała zespół ze Skopania, a LZS Ździary okazał się o jedną bramkę lepszy od Stali Nowa Dęba. Drużyna Rotundy zaczęła celnie strzelać dopiero pod koniec spotkania z Bukową, jednak czterobramkowa przewaga Jastkowic była już poza zasięgiem Krzeszowian. Retman, po zeszłotygodniowym odpoczynku, dobrze spisał się w starciu ze Spartą, wygrywając 2:0.

Unia Nowa Sarzyna - Sokół Sokolniki 0:4 (0:2)

Bramki: Chmiel 8, 69, Fietko 23, 60.

Unia: Żuraw- Kulec, Pieróg, Ulawski, Herdyna, Grześkiewicz, Wośko (46 Błajda), Madej (72 Gnatek), Filip, Łuczak, Wiatr.

Sokół: Kuszaj, Szymański (70 Jędral), Kloc, Warzocha, Kaniszewski (46 Kalinka),Muniak, Adamczyk, Fietko, Mądry(64 Wolak),Drozdowski (70 Chowański),Chmiel.

Sędziowali: Mariusz Antosz oraz Jan Grdeń i Marc Wiącek (Stalowa Wola).

Łupem bramkowym w tym meczu podzielili się Marcin Chmiel i Maciej Fietko. Piłkarze Sokoła rozegrali bardzo ładne spotkanie i z Nowej Sarzyny zasłużenie wywieźli komplet punktów.

Pozostałe wyniki:

Siarka II Tarnobrzeg - Wisan Skopanie 5:1 (1:1)
dla gości: Furdyna 35;

LZS Ździary - Stal Nowa Dęba 3:2 dla gospodarzy: Sobiło dwie, Cichoń,

Rotunda Krzeszów - Bukowa Jastkowice 2:4 (0:3) Wnuk 69, Rębacz 76 – Kaczmarczyk, Kosierb dwie, Tofil;

Retman Ulanów - Sparta Jeżowe 2:0 (2:0) Kudyba, Wiejak, Pogoń Leżajsk - Stal II Stalowa Wola 2:1 (0:1) dla gospodarzy: R. Drożdzal – głową , A. Drożdzal - karny,

Słowianin Grębów - Sokół Kamień 0:0,

San Kłyżów – Olimpia SOLO Pysznica 4:5 (2:2) Kata 18, Madej 20, 68, Nosek 55 – Maślak 13, Błażejowicz 42, Kuliś 62, Haliniak 75, Dybka 83.