O Stalowa Wola. Remis w meczu Transdźwig Stale - Stal Gorzyce. Stal Nowa Dęba wygrała w Jastkowicach [ZDJĘCIA]

puch
Bukowa Jastkowice – Stal Nowa Dęba 2:3.
Bukowa Jastkowice – Stal Nowa Dęba 2:3. Krzysztof Nowaliński
Unia w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry straciła szansę na punkty w Nisku. Przy stanie 1:1, w 90 minucie gospodarzom udało się zdobyć bramkę i zgarnąć pełną pulę oczek.

Bezbramkowym remisem zakończyło się natomiast spotkanie drużyn z Brzyskiej Woli i Pysznicy. Pogoń zwyciężyła w Grębowie, gdzie jednak bohaterem spotkania okazał się być sędzia. Łowisko już w pierwszej minucie objęło prowadzenie w Kamieniu, by ostatecznie przegrać 1:2.

Transdźwig Stale – Stal Gorzyce 3:3 (1:2)

Bramki: Jeczeń 25, 68, Rzepiela 48 – Partyka 2, 45+1, Tur 61.

Transdźwig:Biało, Janeczko, Pyszczek ż, Stala, Saja (76 Walski).J. Rzepiela, R. Rzepiela R. Szlęk (63 Jabłoński), Jeczeń (86 Stybel), Szeser, Stąporski (90+1 Kuraś).

Stal: Paterek – Madej ż (82 Jędral), Winiarski ż, Syguła, Nowak - Przepiórka, Falasa, Machowski, Partyka, Tur – Szymanek.

Transdźwig stanął na wysokości zadania i urwał punkty spadkowiczom z IV ligi. Pierwszą bramkę dla Stali już w 2 minucie strzelił Michał Partyka, który ponownie dał o sobie znać tuż przed końcem I połowy , zapewniając gościom prowadzenie 2:1. Po zmianie stron to jednak gospodarze byli skuteczniejsi i ostatecznie mecz zakończył się remisem.

Pozostałe wyniki:
Francesco Jelna – LZS Ździary 0:6 Sobiło dwie, Wojtas dwie, Cupak, Cichoń,

Sokół Nisko – Unia Nowa Sarzyna 2:1 (0:0) Wąs 60, Tyczyński 90 – Ulawski 77,

LKS Brzyska Wola – Olimpia Pysznica 0:0,

Słowianin Grębów – Pogoń Leżajsk 2:3 (0:3) Kowal, Rak - Stefan, Gaweł, Drożdzal,

Sokół Sokolniki - Siarka II Tarnobrzeg 1:1 (1:1) Chmiel 41 – Kargulewicz 20,

Sokół Kamień – ŁKS Łowisko 2:1 (1:1) Woźniak dwie – Kobylarz 1,