O Stalowa Wola. Siarka II Tarnobrzeg w końcówce uratowała remis w meczu z Pogonią Leżajsk. Łowisko - Lipa 12:2 [WYNIKI]

ck
Siarka II w końcówce uratowała remis w meczu z Pogonią i z przebiegu gry na ten punkt zasłużyła.

Dobre zawody zagrał bramkarz Stali Nowa Dęba, Dawid Olech, mimo to jego zespół przegrał z Unią. Dwie różne połowy miał pojedynek w Gorzycach. Do przerwy prowadziła Olimpia, po zmianie stron warunki dyktowała Stal. Cztery gole strzelił Grzegorz Szymanek, kiedyś piłkarz m.in. Górnika Łęczna i Motoru Lublin. Jednostronny był mecz Azalia - Słowianin. Dwucyfrowy wynik padł w Łowisku. Piłkarz ŁKS-u Janusz Iwanicki zaliczył 7 asyst.

Siarka II Tarnobrzeg - Pogoń Leżajsk 2:2 (1:1)
Bramki:
Bałdyga 17, Bury 90 - Pigan 26, R. Drożdżal 52-głową.

Siarka II: Mazur - Bury, Wolski ż, Gessner ż, Wdowiak, Głowa, Barabasz, Podolak, Dapollonio ż, Turek ż (80 Misiak), Bałdyga ż. Trener Artur Szkutnik.

Pogoń: Sitek - Gołda, Bubiłek, Leptacz ż, Misiąg ż, Pigan, Gdula (85 Gronowicz), A. Drożdżal, Karwacki, R. Drożdżal (55 Ryzhak), Stefan. Trener Zdzisław Napieracz.

Sędziował Wilk (Nowa Dęba). Widzów 200.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Nowa Sarzyna - Nowa Dęba 2:1 (2:1) sam. 8, Łuczak 19 - Nowak 37;

Wola Zarczycka - Grębów 7:0 (3:0) G. Sobota 34, 71, Zagaja 55, 63, Kocioł 28, Florek 30, Pieniek 87;

Gorzyce - Pysznica 4:2 (0:2) Szymanek cztery - Młynarczyk 28, Szado 38;

Łowisko - Lipa 12:2 (5:2) Bigdoń 46, 72, 74, 76, K. Gumieniak 35, 37, 70, Doktor 9, 41, Olko 80, 82, Jańczyk 39 - Chamera, Mach;

Jastkowice - Sokolniki 1:2 (0:2) Majewski 70 - Michalski 23, Woś 33;

Sokół Kamień - Zdziary 3:0 (0:0) Rychel 65, Woźniak 78, Bednarz 86;

Chwałowice - Podlesianka Kamień 0:3 (0:2) Marciniak 18, 44, Sudoł 53;

Jelna - Brzyska Wola 4:2 (3:0) dla gospodarzy: Baran, Bielak (karny), Padowski, Haczyk.

Pauza: Stale.