O Stalowa Wola: Stal Gorzyce liderem po zwycięstwie nad Spartą Jeżowe. Słowianin Grebów ograł rezerwy Stali Stalowa Wola. 6 goli w Pysznicy

puch
W tej kolejce padło 36 goli
W tej kolejce padło 36 goli Archiwum
Stal Gorzyce wygrała ze Spartą Jeżowe i jest liderem. Stal II Stalowa Wola dostał trzy bramki w Grębowie i spadła na czwarte miejsce.W derbowym spotkaniu Olimpia Pysznica - Bukowa Jastkowice goście strzeli dwa karne i mecz zakończył się remisem, wszystkie bramki strzelano po przerwie.

Olimpia Pysznica - Bukowa Jastkowice 3:3 (0:0)

Bramki: Uberman 50, Błażejowicz 55, 60 - P. Kaczmarczyk, Partyka dwie.

Olimpia: Weglarz, Kuliś, Błażejowicz, Młynarczyk, Szado, Trawiński, Szwedo, Bąk P., Uberman, Bajgierowicz, Dybka.

Bukowa: J. Fabianowski - Marcin Partyka, M. Ożóg, J. Partyka, D. Cichoń - K. Madej, Michał Partyka, D. Bartnik, P. Kotwica - Mikołaj Partyka, P. Kaczmarczyk.

Sędziował: Grzegorz Wilk oraz Tomasz Wilk i Andrzej Wilk (Stalowa Wola).

Pomimo bezbramkowej I połowy, w derbowym spotkaniu Olimpii z Bukową emocji nie brakowało. Po zmianie stron padło sześć goli. Goście wykorzystali m.in. dwa karne, drugi już w doliczonym czasie gry.

Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 3:1 (1:0)

Bramki: Bubiłek 20, Leja 70, G. Czarniecki 82 - Wilk 55.

Pogoń: Maykhrovych - Maruszak, Luft, Bukowski, Brudniak - P. Czarniecki (65 Bączek), Piędel, Bubiłek, G. Czarniecki, Drożdżal (90 Wywłoka l) - Leja (80 Mazepa). Trener Daniel Zielenkiewicz.

Stal: Surdy - Strąk, Rębisz, Kotrych, (40 Franuszkiewicz), Karnatl [65 ], Domagała (74 Peret), Diektiarenko, Serafin, Milanowski, Wilk, Szlęzak. Trener Daniel Młynarczyk.

Sędziował: Tomasz Giżka oraz M. Łokaj, i J. Wołoszyn (Stalowa Wola).

POZOSTAŁE WYNIKI:

Słowianin Grębów - Stal II Stalowa Wola 3:0 (0:0) Kloc 53, Kurkiewicz 58, Ożga 65;

LZS Ździary - Sokół Kamień 0:1 (0:0)
Rurak 79;

Sparta Jeżowe - Stal Gorzyce 1:4 (1:2) samobójcza 16 - Szeser 8, 35, 64, Szymanek 52;

Górnovia Górno - Strzelec Dąbrowica 3:0;

KP Zarzecze - Sokół Sokolniki 4:2 (1:2) Kwiatkowski 25 -kanry, 75 - karny- Adamczyk 32, Chmiel 44, 60, Marzec 90+1;

OKS Mokrzyszów - Rotunda Krzeszów 1:1 (1:0) Laskowski 15 - Rębacz 69;

San Kłyżów - Unia Skowierzyn 6:0 (3:0) Cichoń 11, 34, P. Pięta 27, Mroczek 62, D. Pięta 77-karny, Sulejman 90.