O Stalowa Wola. W starciu „gol za gol” Stal Nowa Dęba lepsza od Strzelca Dąbrowica. Zarzecze pokonało Bukową. Stal Gorzyce trzyma fason!

puch
Nigdzie nie padł wynik bezbramkowy, co oznacza,  że napastnicy mieli nieźle nastawione celowniki
Nigdzie nie padł wynik bezbramkowy, co oznacza, że napastnicy mieli nieźle nastawione celowniki Stal Nowa Dęba
Stal Gorzyce wypunktowała Unię Skowierzyn 6:0 i spokojnie patrzy na rywali z pozycji lidera. Dlaczego rezerwy Stali Stalowa Wola nie przyjechały na mecz do Leżajska?

Stal Nowa Dęba – Strzelec Dąbrowica 3:2 (1:0)

Bramki: Szlęzak 21, Szypuła 67, Milanowski 69 – Polek 57, 68.

Stal: Karnat - Domagała, (90+1 Rębisz), Diektiarenko, Milanowski, Maliborski, Wilk, Szypuła, Serafin, Horodeński, Szlęzak (88 Gradowski). Trener Janusz Hynowski.

Strzelec: Krala - Polek, Kamil Smykla, Konrad Smykla, Rzeźwicki, Rożnowski (77 Byczek), Kopeć, Hałka, Dudek (82 Turbak), Boś (85 Marek), Tworek (60 Obara). Trener Piotr Kunat.

Sędziowali:
Dawid Łój oraz Hubert Toś i Marcin Okleciński (Tarnobrzeg).

Gospodarze objęli prowadzenie już w I połowie i ten jednobramkowy „zapas” przydał im się na później, kiedy to dobrze w II część spotkania weszli piłkarze Strzelca. Najpierw celnością popisał się Tomasz Polek, a dziesięć minut później golem odpowiedział zawodnik Stali Konrad Szypuła i...zaczęło się. Nie trzeba było czekać dłużej niż minutę, żeby znów do bramki gospodarzy trafił Polek. Radość dąbrowiczan z remisowego wyniku nie trwała jednak długo, bo kilkadziesiąt sekund później za sprawą Łukasza Milanowskiego po raz trzeci wyjmowali piłkę z siatki.

POZOSTAŁE MECZE:
Unia Skowierzyn – Stal Gorzyce 0:6 (0:2)
Przepiórka 19, Szymanek 24, Stelmach 52, Łuczakowski 66, Szeser 78, 90;

San Kłyżów – Sokół Sokolniki 2:3 (1:1) Szelest 33, J. Siek 80 - Fietko 1, 50, Chmiel 82;

Pogoń Leżajsk - Stal II Stalowa Wola goście nie przyjechali na mecz;

Górnovia Górno – Rotunda Krzeszów 2:3 (1:2) Radomski 40, Szast samobójcza 72 – R. Fąfara 21, D. Warchoł 29, M. Warchoł 71;

KP Zarzecze - Bukowa Jastkowice 2:1 (1:0) Szuba 30, 70 – Partyka 83;

LZS Słowianin Grębów - Olimpia SOLO Pysznica 2:0 (1:0)
Rak dwie;

LZS Ździary – OKS Mokrzyszów 1:2 (1:0) Gąsiorowski – Wolak 60, Stadnik 90+2;

Sparta Jeżowe - Sokół Kamień 2:3 (0:1) Urbanik, Szewczyk – Socha 45, Kobylarz 47, Rurak 75.

Mecz Rotunda Krzeszów – LZS Zdziary z 25. kolejki został zweryfikowany jako walkower 0:3 – nieuprawniony zawodnik Dominik Fąfara grał po czerwonej kartce (wynik na boisku 1:1).