OA Jarosław. Beniaminek z Urzejowic odprawił Czuwaj. Relacje, wyniki, strzelcy [ZDJĘCIA]

red
Promyk Urzejowice (żółto-czarne stroje) pokonał Czuwaj Przemyśl.
Promyk Urzejowice (żółto-czarne stroje) pokonał Czuwaj Przemyśl. Grzegorz Kostka
Beniaminek z Urzejowic odprawił Czuwaj. Szówsko i Lisie Jamy jeden punkt uratowali w doliczonym czasie gry. Spadkowicz z 4 ligi, Start Pruchnik zaliczył falstart. Na własnym boisku przegrał z MKS Radymno. Sanoczanka pewnie wygrała w Piwodzie, zdobywając trzy bramki.

Klasa O Jarosław

Promyk Urzejowice – Czuwaj Przemyśl 1:0 (0:0)

Bramka: Bochnak 71.

Urzejowice: Wawrzyniec - Pawełek, Stadnik, Albert Kondracki, Artur Kondracki ż (46 Zygmunt), Drabik, Luch (75 Dzimira), Bochnak ż, Lemiech, Kłos, Hanus. Trener: Albert Kondracki.

Czuwaj: Szkarpecki – Biedczak, Seryło, Niedziela, Kochanowicz, Łoha, Kocaj (66 Mrozek ż), Piotrowski (78 Kocaj), Górecki (60 Czekański), Pałys, Gniatek (66 Hawryszczak). Trener: Bartłomiej Klepacki.

Sędziował Kublas (Jarosław).

Widzów: 200.

Beniaminek z Urzejowic po za pierwszymi minutami posiadał przewagę na boisku. Czuwaj to, że stracił tylko jednam bramkę zawdzięcza swojemu bramkarzowi, który trzy razy wybronił sytuacje sam na sam z piłkarzami Promyka. Jedyna bramka padła po strzale Dawida Bochnaka, który w przerwie między sezonami przyszedł do Promyka ze Startu Pruchnik.

Klasa A Jarosław

Artur Łukasiewicz zdobył pięć bramek, jego brat, Hubert, dorzucił jeszcze jedną, a Wiraż wysoko pokonał Wisznię na inaugurację sezonu. Węgierka odniosła równie okazałe zwycięstwo nad Pogórzem. „Zaszalał” beniaminek Dąb, który nie dał szans Delinowi i został pierwszym liderem.

Nienowice - Chłopice 0:6 (0:3) A. Łukasiewicz pięć, H. Łukasiewicz;

Łowce - Laszki 0:1 (0:0) Kobylarz 69;

Tuchla - Młyny 3:1 (1:1) Fedan 38, Chanas 65, Hirny 82 - Gołębiowski 11;

Dobkowice - Munina 9:2 (5:0) dla gości: Fedyk, Drozdowicz;

Przedmieście - Manasterz 1:4 (1:0) Środek - Tołpa 50, 63, 75, Purcha 55;

Surochów - Kidałowice 2:2 (1:0) dla gospodarzy: Iwański 32-sam., Mazur 70;

Pełkinie - Wietlin 6:1 (2:1) Słysz 60, 80, 81, Łuc 35, 48-karny, Pawełek 21 - Bednarz 29;

Węgierka - Rokietnica 6:0 (1:0) Kurasz 9, 63, Lizak 70, 78, Kochanowicz 61, Mirek 75.

Klasa A Przemyśl

Od mocnego uderzenia sezon rozpoczęli Biało-Czerwoni Kaszyce - wygrali na wyjeździe z Koroną Trójczyce, nie tracąc nawet jednej bramki. Aż 8 bramek można było zobaczyć w meczu Fortu Jaksmanice z Żurawianką Żurawica. Mecz zakończył się podziałem punktów.

Kosienice - Dubiecko 1:1 (0:1)

Bramki: Daniel Kamler 83 - Paweł Kijanka 29;

Kosienice: M. Warta, N. Bobko (60 D. Kamler), P. Lusio (80 K. Bobko), W. Lizun, R. Kluz (46 M. Bobko), W. Buksa (75 P. Baran), M. Buksa, B. Stadnik, D. Janas, G. Herda, P. Pilawa.

Dubiecko: K. Ścibor, P. Szymkiewicz, P. Kijanka, K. Kazienko, Ł. Jasiński, S. Telega, D. Galej, M. Błahut, K. Bielec, P. Wandrowski, J. Bury (46 R. Lis).

POZOSTAŁE WYNIKI:

Kalników - Hureczko 2:0 (1:0) Pochodaj, samobój;

Nakło-Starzawa - Sośnica 4:2 (3:0) dla gości: Łapisz dwie, M.Hajduk, K. Ponieważ;

Bircza - Grochowce 0:1 (0:1) Arkadiusz Gosa 52-karny;

Trójczyce - Kaszyce 0:3 (0:0) O. Kuźmiński 56, J. Ziobro 67, J. Wielgosz 82;

Jaksmanice - Żurawica 4:4 (3:1) gospodarze strzelali w minutach: 34, 37, 42, 61 - Bajwoluk 32, 47, Kohut 52, Bąk 61;

Fredropol - Huwniki 1:0;