OAB Jarosław. Ciężka przeprawa Kańczugi z MKS Radymno [RELACJE, WYNIKI]

Bramka: Myłek 21, Gargas 50, Słysz 68, Kapusta 70, Rupar 90 – Stachniak 56, 88.

San: Stęchły - Jagodziński, Rupar, Poprawa ż, Myłek (63 Słysz), Matusz (85 Misiło), Groch, Gargas ż (80 Gliniany), Bober, Sawa ż (46 Kapusta ż), Tołpa. Trener: Robert Madeja.

Leszno: Wilma - P. Zimoń, Taras, Stachniak, K. Grodecki, H. Grodecki, Głuszko, Lecki, A. Zimoń, Kiełbasa, Sydorów Trener: Andrzej Danielak.

Sędziował Płoskoń (Przeworsk).

San odniósł bardzo ważne zwycięstwo w walce o utrzymanie. W pierwszej połowie gospodarze zdobyli tylko jedną bramkę. Losy meczu rozstrzygnęły się między 50 a 70 minutą, kiedy to gospodarze zdobyli trzy goli. W 90 minucie Bartosz Rupar przypieczętował sukces miejscowych.

POZOSTAŁE MECZE:

Czuwaj - Lubaczów 1:1 (0:0)
Świst - Hawrylak;

Grochowce - Skołoszów 1:2 (0:2) Mykyta 65 - Modny 19, Kiełbowicz 31;

Młodów - Morawsko 1:8 dla gości Kacper Adamarek dwie, Mazur dwie, Skiba dwie. Pajda, Owarzany;

Gniewczyna – Stubno 1:1 (0:0) Mirek 89 – Zubrzycki 90+1;

Pawłosiów - Kaszyce 1:0 (0:0) Sikora 90+3;

Kańczuga - Radymno 1:0 (0:0) Ostrzywilk 89;

Orły - Szówsko 2:2 (0:0) Włoch 54-karny, Stec 74 - Stecyk 47, Naspiński 83;

A Jarosław

Korona była wymagającym rywalem dla Hetmana, ale ten ostatecznie zainkasował 3 punkty. W meczu sąsiadów w tabeli Fredro nadspodziewanie wysoko ograło Victorię. Obie drużyny zmarnowały po jednym rzucie karnym. Po zwycięstwie nad Tęczą pozycję outsidera opuściło Przedmieście Jarosław.

Laszki - Tuchla 1:0 (0:0) Kobylarz 75-karny;

Manasterz - Chłopice 2:0 (0:0) Purcha 72, Orzechowski 90;

Kidałowice - Surochów 0:5 (0:2) Surmiak 16, Długoń 35, Wielis 62, W. Mazur 75, R. Mazur 86;

Przedmieście - Jankowice 4:0 (3:0) W. Litwin 26, Stępień 32, Kowalik 38, Zając 53.

Węgierka - Piwoda 1:7 (1:1) Kurasz 3 - P. Pindak 16, 78, Krajewski 51, Wojciechowski 56, 57, Skrzypek 67, Dziak 83;

Pełkinie - Wietlin 2:1 (1:0) Kubrak 40, Gliniany 85 - Piróg 74;

Nienowice - Rokietnica 2:3 (1:2) K. Białowąs 12, Kędzior 55 - Staszkiewicz, Buksa, Pawłowski;

Munina - Młyny 1:1 (1:0) dla gości: Witalij 90.

A Lubaczów

Orkan Zapałów wysoko ograł na własnym obiekcie Błękitnych, choć to goście w 5. minucie objęli prowadzenie. Miejscowi odpowiedzieli jeszcze w pierwszej połowie trzema trafieniami. Po zmianie stron dołożyli jeszcze jednego gola i zapisali trzy punkty na swoje konto. Graniczni Krowica od 20. minuty grali w przewadze, ale tylko zremisowali z Czerwonymi Cewków. Gospodarze tuż przed przerwą zmarnowali karnego.

Zapałów – Futory 4:1 (3:1) Hałuszczak 20, 43, M. Mucha 32, T. Mucha 74 – Czerski 5;

Oleszyce – Horyniec 4:7 Jabłoński dwie, Mamczura, Knap – K. Pukas, P. Hass, P. Małecki dwie, S. Rogowski-karny, K. Pleskacz, K. Mazurkiewcz;

A Przemyśl

Lider tabeli Wiar Krówniki rozgromił u siebie LKS Batycze. Aż czterema bramkami popisał się będący w świetnej dyspozycji Krystian Szkulski, Damian Czekański trafił dwa razy, podobnie jak zawodnik gości - Krzysztof Bajwoluk. Zwycięstwo odniosła również ekipa Fortu Jaksmanice, choć do przerwy remisowała u siebie z Cresovią Kalników. Podziałem punktów zakończył się natomiast pojedynek Sanu Hureczko z Unią Fredropol.

Nakło-Starzawa - Żurawica 0:1 (0:0) Adrian Bajwoluk 51;

Krówniki - Batycze 8:2 (4:1) Krystian Szkulski 13, 29, 52, 62, P. Ślimak 17, Damian Czekański 20, 45, D. Gołębiowski 61 - Krzysztof Bajwoluk 12, 89;

Medyka - Torki 0:1 (0:0) Ireneusz Mroziński 69;

Jaksmanice - Kalników 4:2 (1:1) A. Ścigaj 35, A. Gajda 49, K. Furman 74, M. Urban 85 - M. Kalawski 10, P. Marek 70;

Ujkowice - Sośnica 1:0 (0:0) Patryk Stachura 80;

Hureczko - Fredropol 3:3 (2:2) Żołyński, A. Fedak, samobój - Głuszko, Korniak, Sowa;

Huwniki - Wyszatyce 4:0 (1:0) W. Gierczak, M. Giergont - wolny, J. Głowaty - wolny, A. Stadnik;

Maćkowice - Dubiecko 3:3 (1:1) Ł. Kulikowski, M. Hamryszczak, R. Gorczyca - Szymkiewicz, Kijanka dwie.

Pauza: Kosienice.

A Przeworsk

W Gorliczynie gospodarze prowadzili już 3:0, a wygrali tylko jedna bramką. Goście z Babic nie poddali się i wpierw zdobyli bramkę z rzutu karnego a w samej końcówce dołożyli jeszcze jedno trafienie. Na odrobienie strat i doprowadzenie do remisu za brakło już im czasu. Cresovia dobrze zaczęła mecz, obejmując prowadzenie już w 21 minucie po strzale Daniela Białogłowskiego. Alabaster nie złożył broni i w drugiej połowie doprowadził do remisu po strzale Bawora.

Gorliczyna – Babice 3:2 (2:0) Kyciński 7, Ostrzywilk 14, Urban 61 – Staszkiewicz 69-karny, Ł. Pawłowski 90+3;

Krzeczowice - Łopuszka 1:1 (1:0) D. Białogłowski 23 - Bawor 61;

Rozbórz - Majdan 0:5 Gardzielik trzy, Kosior, Kyć;

Rożniatów - Grzęska 11:0 (7:0) Podgórski sześć, M. Wilczek cztery, Domka;

Cieszacin – Wierzbna 1:1 (1:0) Stęchły 30 – Ostrzywilk 90+2;

Nowosielce - Jagiełła 7:0 (1:0) M. Kowal 20, 50, Ł. Kowal 46, Kulpa, 65, Lis 70, Mroszczyk 75, 90;

Urzejowice - Siennów 0:0.

B Jarosław

Żadnej z drużyn występujących w roli gospodarzy nie udało się wygrać spotkania. Jedynie Sanovia wywalczyła punkt, remisując z Cetulą. Łowce i Duńkowice z wyjazdów przywożą po sześć strzelonych bramek.

Rudołowice - Łowce 0:6 (0:5) Skrzypek 7, 73, Gilarski 14, 35, Siwuń 15, Strawa 40;

Michałówka - Cetula 2:2;

Łazy - Duńkowice 0:6;

Wysock – Makowisko 1:3.

B Lubaczów

W meczu na szczycie Korzenica pokonała lidera z Lublińca, strzelając mu pięć goli. Dziesięć goli zdobył Huragan w Zabiale. Tanew strzeliła cztery goli i pokonała Mołodycz. W Zalesiu drużyny podzieliły się punktami a bramek kibice nie obejrzeli.

Zalesie – Opaka 0:0;

Zabiała - Basznia Dolna 0:10 (0:5) Tokarz 7, 21, 33, 73, Gutkowski 8, 66, 77, Ważny 21, 76, Dorota 54;

Wola Wielka - Mołodycz 4:0 (0:0) Mazurkiewicz 47, 50, Byra 73, Gałka 81;

Korzenica - Stary Lubliniec 5:2 dla gospodarzy: Panek, Kołaczko, Pieniążek dwie, Waszczeniuk;

Miękisz Nowy – Oleszyce 5:0.

B Przemyśl

Lider z Trójczyc nie miał litości dla kolejnego rywala. Tym razem zaaplikował siedem bramek Czarnym. Pięć bramek zdobyła Rada w meczu z Walawianką. Jędną mniej strzelił zespół Zadąbrowia, pokonując Pikulice. Mecz Leśnika z Koroną Olszany został przełożony.

Orzechowce – Walawa 5:0;

Zabłotce - Pikulice 4:1;

Bircza – Olszany przeł. na 9.06;

Zadąbrowie - Niziny 4:0 Karuś, Majchrowski, Teliszewski, Noga;

Trójczyce - Bolestraszyce 7:1.

B Przeworsk

Żuraw pokonał Sobola i wciąż realnie może myśleć o włączeniu się do walki o miejsce premiowane awansem. Ostrovia musiała mocno się na pocić, aby wygrać z Mackówką. Wisłok komplet oczek wywiózł z Mirocina a Huragan z Hawłowic.

Tryńcza - Jodłówka 6:0 Brus dwie, Bury dwie, Krawiec, Kuźniar;

Wola Buchowska - Maćkówka 3:2 (1:2) dla gości: Granda 28-karny, Surówka 45;

Manasterz - Kisielów 5:1 (3:0) Hałys dwie, Majewski, Puzio, Kuryło - Schodziński;

Żurawiczki - Niżatyce 2:1 (0:0) dla gości P. Cygan;

Mirocin - Świętoniowa 1:2 dla gości: Rupar, Sacała;

Hawłowice - Rozbórz Długi 1:3.