OAB Jarosław. Relacja wyniki, strzelcy. Liderzy okręgówki znów wygrywają

MKS Radymno (biało-niebieskie stroje) pewnie ograł Czuwaj Przemyśl. Łukasz Solski
W okręgówce po chwilowej zadyszce wygrał prowadzący tercet.

Płomień Morawsko – Motor Grochowce 3:0 (0:0)

Bramki: Kacper Adamarek 52, Ł. Pajda 54, Kuźniar 56.

Morawsko: Kos - Stokłosa, Kuźniar, Ł. Pajda, Gołąb - Szuflita, M. Pajda - Skiba, Owarzany, Kacper Adamarek (59 Kamil Adamarek, 79 Niemczak) - Mazur (68 Draus). Trener: Jarosław Kos.

Grochowce: Juszczyński - Pudło, Dzidek, Harłacz (78 Dejnak), Bednarz, Kazek, Gosa, Cichocki, Rudnicki, Jakubiec ż, Falko. Trener: Jacek Harłacz.

Sędziował Paryniak (Lubaczów).

Widzów: 100

Płomień losy meczu rozstrzygnął w pięć minut, kiedy to zdobył trzy gole. Ozdobą meczu był gol na 3:0 Szymona Kuźniar. Zawodnik gospodarzy posłał piłkę wsamo okienko bramki Motoru, uderzeniem z 30 metrów.

POZOSTAŁE MECZE:

Gorzyce -Święte 3:2 (1:0) Bober 21, Kiełbasa 76, Kapusta 86 – Czykalski 78, Andreasik 90;

A Jarosław

Mecz na szczycie w Pełkiniach, tak jak się spodziewano, był ciekawy i emocjonujący. Błękitni bardzo się starali, ale Santos okazał się lepszy. Piotr Pindak skompletowałby hat-tricka, gdyby nie zmarnował jednego z rzutów karnych. Po tym zwycięstwie drużyna z Piwody jest na „autostradzie” do klasy O.

Pełkinie - Piwoda 2:4 (1:2) Grunt, Łuc (wolny) - P. Pindak dwie, Broda, Krajewski;

Kidałowice - Chłopice 0:2 (0:1) Kuta 16, Adamarek 76;

Manasterz - Młyny 2:2 (2:0) M. Domin 27, Kiwior 43 - Witalij 72, Trojnar 85;

Munina - Nienowice 3:1 (0:0) Stopyra, Iglantowicz, Poliszak - Majka;

Laszki - Surochów 1:4 (0:1) Król 47 - W. Mazur 68, 75, Surmiak 20, Długoń 56;

Wietlin - Tuchla 1:5 (1:0) dla gospodarzy: Ruselik 3;

Przedmieście - Rokietnica 0:4 (0:2) Staszkiewicz trzy, Buksa;

Węgierka - Jankowice 3:2 (1:2) S. Wojdyła 17, Fedor 64, Kurasz 90 - Zielonka 2, Pawełek 6.

A Lubaczów

Rolnik Wólka Krowicka nie miał litości dla Unii Łukawiec – goście stracili siedem bramek. W derbach gminy Lubaczów Start Lisie Jamy skromnie ograł Granicznych Krowica. O zwycięstwie lidera zadecydował gol samobójczy. Sporo emocji dostarczył mecz w Zapałowie. Orkan prowadził 2:0, by w 54. minucie przegrywać 2:3. Ostatecznie gospodarze zdołali odwrócić losy spotkania.

Wólka Krowicka – Łukawiec 7:1 (1:0) M. Kubiszyn 26, 62, R. Furgała 54, Boćko 77-samobójcza, G. Furgała 78, 80, Mosiężny 79 – Kolano 52;

Krowica – Lisie Jamy 0:1 S. Furgała 90-samobójcza;

Zapałów – Cieszanów 5:3 dla gospodarzy: Ożga 7, Hałuszczak 21, 86, Mucha 76, Sokół 90+2;

Oleszyce – Cewków 2:0 (1:0) Ważny, Sałek;

Antoniki – Stary Dzików 1:2 (1:1) Antonik 36 - Nieckarz 23, Gradowicz 90;

Wielkie Oczy – Futory 4:3; dla gości: D. Żrałka dwie, R. Cisek.

Płazów – Ruda Różaniecka 1:5 (0:3) P. Bundyra - Gałas, Urbaniak trzy, Ważny;

Pauza Horyniec.

A Przemyśl

Tęcza Kosienice nie dała szans Gromowi Wyszatyce i rozbiła rywali 5:0. Hat-trickiem popisał się Wojciech Kuzioła. Żurawianka Żurawica ograła na wyjeździe Bizona Medyka, a dwoma trafieniami popisał się Łukasz Bąk. Z kolei w meczu lidera z LKS-em Nakło-Starzawa dwa razy na listę strzelców wpisał się Łukasz Król, a Wiar Krówniki wygrał 4:0.

Nakło-Starzawa - Krówniki 0:4 (0:2) Łukasz Król 15, 20, D. Czekański 48, A. Siwiecki 77;

Medyka - Żurawica 1:3 (1:2) K. Serafin 44 - Łukasz Bąk 25, 30, D. Kohut 70;

Maćkowice - Torki 0:1 (0:0) Hubert Baran 61;

Huwniki - Fredropol 1:3 (0:1) M. Giergont 75 - K. Podbilski 35, A. Sowa 63, S. Madziar 65;

Kosienice - Wyszatyce 5:0 (3:0) Wojciech Kuzioła trzy, K. Pańczyszyn, F. Buczyński;

Hureczko - Kalników 5:4 dla gospodarzy: Sebastian Marciniak dwie, M. Krajewski, T. Żołyński, K. Czernicki;

Ujkowice - Dubiecko 2:1 (1:1) Stachura 15, 33 - Kaczmarz 13;

Jaksmanice - Batycze 2:0 (1:0) Ł. Wojdyło 25, P. Serwański 70.

Pauza: Sośnica.

A Przeworsk

Błyskawica pokonała UNUM i do niedzielnego popołudnia objęła liderowania w tabeli. Promyk wygrał w Nowosielcach i wrócił na pozycję lidera. Gorliczyna nie miała litości dla Zorzy, choć to goście pierwsi zdobyli gola. Ostatecznie gospodarze strzelili osiem goli a cztery były autorstwa Jacka Kycińskiego. W Grzęsce Błękitni musieli uznać wyższość Majdanu, tracąc cztery bramki z czego trzy po przerwie. Dwie bramki w odstępie trzech minut zdobył Piotr Czopik.

Grzęska - Majdan 2:4 (1:1) Popielarski 28, Pysz 89 – Kosior 19, Czopik 51, 53, Gardzielik 74;

Rożniatów - Babice 2:1 (1:0) Podgórski 4, M. Wilczek 69 – A. Pawłowski 90+2;

Gorliczyna - Jagiełła 8:1 (1:1) Kyciński 11, 48, 57, 85, Mucha 63, 66, Cząstka 68, 89 - Grządziel 5;

Rozbórz - Łopuszka 2:2 (2:1) Tarociński, Stęchły - Bawor, Jędryka;

Krzeczowice – Wierzbna 4:0 (2:0) P. Białogłowski 30-karny, Mazurek 39, Pakuła 68, Szczepański 71;

Cieszacin - Siennów 2:5 (1:3) Mikołajek 20 Jeżowski 53-karny - G. Kuras 13, 14, Skrzypek 40, 77, Garbarz 65;

Nowosielce – Urzejowice 1:2 (1:1) M. Kowal - Wąsacz, Drabik.

B Jarosław

Lider zremisował z Makowiskiem, dzięki czemu Makovia ciągle jest w grze o awans. Łowce wygrały w Michałówce i utrzymały drugie miejsce. W meczu drużyn z dołu tabeli Rudołowice ograły Duńkowice.

Rudołowice - Duńkowice 3:2;

Michałówka - Łowce 0:1 (0:0) D. Strawa 68;

Dobkowice – Makowisko 1:1;

Łazy - Wysock 0:9 (0:3)

B Lubaczów

W gminnych derbach Korzenica pokonała Miękisz Nowy i zachowała trzy punkty przewaginad goniącym ich Huraganem, który strzelił Osiem goli w Zalesiu. Tanew odprawiła Legię, zaś Walter nie sprostał Mołodyczy. Lider pokonał ostatnią Zabiałą.

Zalesie - Basznia Dolna 1:8 (0:4) dla gości: samob 3, Szeliga 10, Nepalski 13, Peszko 39, Tokarz 54, 62, 85, Walczyk 86;

Opaka - Mołodycz 1:2;

Zabiała - Stary Lubliniec 1:3;

Wola Wielka – Oleszyce 2:0 (1:0) Mazurkiewicz 23, Chmielewski 54-karny;

Korzenica - Miękisz Nowy 3:1 dla gospodarzy: Gargała dwie, Nawłoka.

B Przemyśl

Lider musiał sporo się napocić, aby wywieźć komplet oczek z Zadąbrowia. Ostatecznie wygrał w najmniejszym możliwym stosunku. Drugi leśnik pokonał Czarnych i utrzymał trzy punkty przewagi nad goniącą go Koroną Olszany, która wygrała w Zabłotcach. Artmax pokonał Walawiankę, mimo że do przerwy przegrywał.

Pikulice - Walawa 3:2 (0:1);

Zabłotce - Olszany 1:2;

Bircza – Bolestraszyce 4:1;

Zadąbrowie - Trójczyce 0:1;

Orzechowce – Nehrybka 3:0 vo.

B Przeworsk

W meczu na szczycie Sobol pokonał w Woli Buchowskiej miejscową Ostrovię. Taki wynik ucieszył Żuraw, który po zwycięstwie nad Huraganem, traci już tylko jeden punkt do liderującego duetu. Manasterz wysoko ograł Wisłok. Błękitni pewnie pokonali Jodłówkę.

Maćkówka - Jodłówka 4:0 (2:0) Surówka 35, Pieniążek 39, Drozd 70, Ratowski 84;

Tryńcza - Kisielów 3:0 vo brak gości;

Wola Buchowska - Niżatyce 0:2 (0:2) Koba, P. Cygan;

Manasterz - Świętoniowa 6:2 (3:0) dla gospodarzy: Puzio dwie, Kuryło dwie, Kaweński, Zięzio;

Żurawiczki - Rozbórz Długi 3:1 (1:1) dla gospodarzy: Rząsa, Pelc, Białogłowski;

Mirocin - Hawłowice 4:4