OAB Jarosław. Relacja, wyniki, strzelcy. LKS Skołoszów coraz bliżej 4 ligi [ZDJĘCIA]

red
Cresovia Krzeczowice (biało-zielone koszulki) pokonała rywali z Rozborza.
Cresovia Krzeczowice (biało-zielone koszulki) pokonała rywali z Rozborza. Grzegorz Kostka
Powoli zapadają końcowe rozstrzygnięcia w Klasach OAB Jarosław.

Okręgówka

Płomień wyśmienicie rozpoczął mecz w Przemyślu i już po 23 minutach miał na koncie dwie bramki. Czuwaj kontakt złapał na początku drugiej połowy, ale nie zdołał doprowadzić do wyrównania. Start pewnie pokonał Czarnych, którzy biorąc pod uwagę sytuację w 4 ligowej tabeli, stracili szansę na utrzymanie.

GKS Orły - Orzeł Torki 3:0 (1:0)

Bramki: Jucha 26, Przytuła 59, Bącal 78.

Orły: Wojdyła - Kiernozek, Gorczyca, Bącal, Pelc (84 Paluszek) - Włoch (74 Demeńczuk), Łuc, Przytuła, Jucha - Świst, Furtyk (39 Seryło). Trener: Rajmund Gorczyca.

Torki: Świerczek - Chrobak, G. Gierczak, Wiatek, M. Tomaszewski żż cz [83] - Kiełbasa, Tłumak (85 K. Gierczak), Struś, Stachura, F. Tomaszewski (46 Sielski) - Antonik (78 Mroziński). Trener: Grzegorz Gierczak.

Sędziował: Szczybyło (Lubaczów).

Widzów: 100.

Orły, aby zachować jeszcze szansę na utrzymanie, musiały wygrać. W pierwszej połowie Jucha wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Strzelona bramka dodała animuszu miejscowym, jednak na drugą bramkę miejscowi musieli poczekać blisko pół godziny. Wtedy to Przytuła trafił po raz drugi do siatki Orła. Wynik meczu ustalił w 78 minucie Bącal. Tym samym gospodarze zachowali jeszcze cień szansy na utrzymanie się.

Lubaczów - Pruchnik 1:1 (0:0) Hojdak - Gemra;

Gorzyce – Urzejowice 2:0 (0:0) Myłek, Tołpa.

Klasa A Jarosław

Korona Tuchla zapunktowała w Pełkiniach, a graczem meczu był Jarosław Bawoł, autor czterech goli. Dwucyfrowym wynikiem zakończył się pojedynek Dębu z LKS-em Manasterz. Wisznia Nienowice starała się jak mogła, ale musiała uznać wyższość Victorii.

Nienowice - Kidałowice 1:2 (0:2) Metz 89 - Pawełek 5, Kowal 21-sam;

Munina - Węgierka 2:6 (0:2) Kasprzak 60, Sudoł 80 - Lizak 28, 42, Kurasz 53, Rostecki 74, Kołodziej 75, sam. 79;

Przedmieście - Rokietnica 3:0 walkower;

Chłopice - Laszki 4:3 (1:2) Łuc dwie, Jakubik, Pieszko - Klaczkowski, K. Gonciarz, Bawoł;

Dobkowice - Manasterz 10:1 (4:0) Rokicki 9, 40, Szymuś 63, 66, Wota 72-karny, 90, Czub 19, Kościk 24, Lonc 68, Bąk 86 - Kocur 76-karny;

Pełkinie - Tuchla 1:5 (0:2) Słysz - Bawoł 10, 23, 46, 67, Słotwiński 84;

Surochów - Młyny 4:0 (3:0) F. Długoń 6, W. Mazur 23, R. Mazur 36, Motyka 58;

Łowce - Wietlin 0:1 (0:0) sam. 90.

Walkower z 22. kolejki: Nienowice - Pełkinie 3:0 (na boisku 1:4).

Klasa A Lubaczów

W sobotnim spotkaniu w Rudzie Różanieckiej, padła tylko jedna bramka. Pojedynek nie przyniósł zbyt wielu emocji zebranym kibicom, a zawodnicy mieli problem z wyprowadzeniem piłki. Goście wygrali po 4 tygodniach bez wygranej.

Korzenica - Horyniec 6:2 Bułas, Szaganiec – dla gości;

Wólka Krowicka - Krowica 2:5 Kornaga, Misztal - Chomyszyn dwie , Furgała, Pilip, Terech;

Klasa A Przemyśl

San Hureczko plasuje się na 4. pozycji i był faworytem spotkania z niżej notowanym Motorem. Goście popisali się jednak świetną grą i wygrali na wyjeździe 4:2, a dwie bramki zdobył Adrian Kazek. Niespodziankę sprawiła też Żurawianka, które zremisowała z LKS Nakło.

Trójczyce - Jaksmanice 2:0 (0:0) M. Sierant 50, B. Hołyszko 90;

Krówniki - Fredropol 1:1 (1:1) D. Janas 36 - M. Sienkiewicz 42;

Hureczko - Grochowce 2:4 (1:2) A. Fedak, samobójcza - Adrian Kazek 3, 51, P. Jakubiec 8, K. Fiałkiewicz 88;

Żurawica - Nakło 3:3 (1:1) K. Wilowski, Bąk, samobójcza - M. Sowa, Tomasz Łychacz dwie;

Kosienice - Huwniki 4:2 (2:2) Bobko, Kamler, Fabian Buczyński dwie - Piotrowski, Giergont;

Maćkowice - Dubiecko 3:0 (2:0) Łukasz Pawłowski dwie, P. Błoński;

Kalników - Sośnica 5:0 (2:0) Piotr Nycz dwie, Pelc, R. Stecyk, Hajduk.

Pauza: Kaszyce.

Klasa A Przeworsk

Poznaliśmy spadkowicza, klasę A opuszczają Błękitni Wierzbna, w sobotę wysoko przegrali w Majdanie. W Nowosielcach mecz się nie odbył. Goście z Babic nie dojechali na mecz. Wisełka wysoko wygrała w Woli Buchowskiej. Cresovia rozprawiła się z Błyskawicą.

Nowosielce – Babice 3:0 vo brak gości;

Majdan Sieniawski – Wierzbna 5:0 Gardzielik trzy, Niemczak, Micuła;

Krzeczowice - Rozbórz 4:1 (1:0) D. Białogłowski 29, A. Grzebyk 49, Płocica 80, Gurak 87 - S. Goń 71;

Wola Buchowska - Siennów 1:5 (0:1) Siwik - Zięba, Mazur, G. Kuras, Skrzypek, Głąb;

Żurawiczki - Jagiełła 1:1 (0:1) Majkutowski - Luch;

Grzęska - Rożniatów 1:4 (1:1) Bartnik 7 – P. Domka 9, Podgórski 51, 62, Wywrot 80;

Łopuszka - Gorliczyna 0:6 (0:2) Kyciński 10, 20, 55, Bober 42, Kojder 70, Haloszka 75.

Klasa B Jarosław

Iskra Zabłotce pierwszy raz od czasu reaktywacji klubu w 2015 roku wywalczyła przepustkę do klasy A. Tydzień temu awans zapewniła sobie Tęcza Jankowice.

Zabłotce - Jankowice 3:0 (1:0) Dubanik 35, 73, Noga 60;

Tuczempy - Zadąbrowie 3:2 (1:0) Lis 31-karny, 47, 55 - Fudała 73, Kędzior 74;

Łazy - Wysocko 1:14 (0:7) Michalski 54 - Cichocki 18, 24, 44, 73, 86, Wielgos 11, 30, 48, Białowąs 14, 26, Modny 56, 89, Janiec 63, 85;

Makowisko - Michałówka 3:1 (1:1) Karkosa 40, Nienajadło 51, Czetyrbok 73 - Jarmuła 3;

Rudołowice - Duńkowice 1:6 (0:3) Piątek - Buniowski dwie, Sobolewski dwie, Ciukało (karny), K. Hospod (karny).

Pauza: Cetula.

Klasa B Lubaczów

Pewnie wygrały drużyny walczące o awans. W ostatnich minutach wygrali zawodnicy z Oleszyc.

Legia Oleszyce – Leśnik Płazów 1:0 B. Rymarowicz 90;

Basznia Dolna – Zalesie 10:0 Gutkowski trzy, Młodowiec trzy , Tokarz dwie, Radwan;

Miękisz Nowy – Wola Wielka 2:2 (0:2) Sienkiewicz, Podbroźny -dla gości ;

Antoniki – Łukawiec 3:2 Hypiak dwie , Kędzior – Baran, Krzyczkowski

Mołodycz – Opaka 4:1 (1:0) Kiełbasa dwie, Przepłata dwie dla gospodarzy

Klasa B Przemyśl

W Pikulicach goście wynik spotkania otworzyli już w 1 minucie. Miejscowi gonili wynik, ale brakło im czasu. Batycze wygrały w Medyce i pozostają w walce o awans. Rezerwy Polonii po zwycięstwie nad Radą, zapewniły sobie awans do klasy A. Gratulujemy.

Pikulice – Nehrybka 2:3 (1:2) Turczyński 34, 90 - Głuszko 1, 38, Chmiel 70;

Walawa – Niziny 2:3;

Polonia II – Orzechowce 4:1 (2:1) dla gospodarzy: Stopa, Guzelak, Hajduk, Londono;

Medyka – Batycze 0:2 (0:0) Wloch 52, 60;

Ujkowice – Bolestraszyce 1:3.

Klasa B Przeworsk

Zarzecze dość niespodziewanie wysoko wygrało z wice liderem. Sobol nie miał problemów z pokonaniem Gacovii. Maćkówka przegrała w Manasterzu i nie strzeliła dwóch karnych.

NIżatyce - Gać 3:0 (2:0) Kałamarz dwie, P. Cygan;

Manasterz - Maćkówka 3:1 (2:1) Kaweński 31, Kubicki, 82 - Granda 36;

Zarzecze - Hawłowice 5:1 (2:1) Gołąb 13, Mazur 45, 65, Baryła 72, Łuc 90 - Grochoła 19;

Mirocin - Kisielów 8:2 (3:1) Fedor trzy, Pruchnicki trzy, Trojnar, Maślanka - T. Stecura, Syk;

Jodłówka - Tryńcza 4:1 (1:1) dla gospodarzy: Kiper dwie, Gilarski, Stanik;

Rozbórz Długi - Świętoniowa 5:3 (3:1) Kolasa trzy, Baran, Szmuc - Birek dwie, Mroszczyk.

Mecz Kisielów - Jodłówka (na boisku 2:8) zweryfikowano jako walkower 0:8.