OAB Krosno. Hat-trick w 3. minuty. 0:25 Jabłonki z Cosmosem II. Absolutna demolka! [WYNIKI, BRAMKI, STRZELCY]

GL, Sec, DA, PM,
W meczu klasy A Wiki Sanok (na czerwono) pokonały Płowce/Stróże Małe 5:2 (3:1)
W meczu klasy A Wiki Sanok (na czerwono) pokonały Płowce/Stróże Małe 5:2 (3:1) Tomasz Sowa
Trzech minut potrzebował Wiktor Majewski ze Startu Rymanów do zdobycia 3 goli w pojedynku z Bukowianką w Bukowsku w klasie O. W najciekawszym meczu trzeciej kolejki klasy A 1 Wiki Sanok pokonała KS Płowce/Stróże Małe 5:2. Pierwszy raz Brzozovii. Jabłonka – Nowotaniec II 0:25 w klasie B, czy ktoś strzeli więcej?

Klasa O

3. minut potrzebował Wiktor Majewski ze Startu Rymanów do zdobycia 3 goli w pojedynku z Bukowianką w Bukowsku. Zawodnik Startu zaimponował skutecznością pod koniec pierwszej połowy, kiedy to co minutę wpisywał się na listę strzelców. To rzadko spotykany wyczyn, a dodać należy, że rymanowianie wygrali na wyjeździe 8:1, pozostając liderem tabeli. Trzeci mecz z rzędu na swoją korzyść rozstrzygnął też beniaminek, LKS Czeluśnica.

Partyzant Targowiska – Czarni Jasło 1:1 (1:0)

Bramki: H. Wilk 16 – M. Krajewski 50.
Partyzant: Ł. Niemiec – Sieniawski, Śliwiński, Polański, Dul – Stodolak, H. Wilk, Filar, Korzeniowski (60 Szubrycht), Miklaszewski (68 Białogłowicz) – Kubal. Trener Lech Czaja.
Czarni: Niemczyński – E. Piątkowski, R. Mastaj, Zubrytski, Kosiba (75 Sudyka) – R. Niemiec, Urban, Florian, Fryc, Rzońca – M. Krajewski (75 Rodak). Trener Mateusz Ostrowski.
Sędziował Sitarz (Rzeszów). Widzów 150.
POZOSTAŁE WYNIKI:
Jedlicze - Sanok 1:2 (0:2) D. Limberger 67 – Czyrny 4, R. Domaradzki 22;
Odrzykoń - Jabłonica Polska 3:0 (3:0) Satur 20, Stanisz 45, 45+2;
Mrukowa - Ustrzyki Dolne 1:3 (1:1) Twardzik 30 – Martinez 42, Kumah-Doe 63, Valihura 75;
Bukowsko – Rymanów 1:8 (0:6) Zarzyka 80 – Rafał Nikody 2-karny, 55-karny, 63, Macnar 29, 32, Majewski 42, 43, 44;
Czeluśnica - Nienaszów 2:0 (0:0) Kuzio 50, W. Munia 79;
Markiewicza Krosno – Dukla 3:6 (2:0) Honkisz 20, Hres 42-samobójcza, Jucha 57 – K. Frączek 46, 52, 55, Głód 50, 70, Wajs 80; Besko - Górki 4:0 (2:0) Szybka 15, 75, K. Kijowski 28, M. Zajączkowski 80.

Klasa A

A1
W najciekawszym meczu trzeciej kolejki Wiki Sanok pokonała zespół LKS Płowce/Stróże Małe, a cztery gole strzelił Dominik Pielech. Kolejne okazałe zwycięstwo zanotował LKS Pisarowce.

WYNIKI:
Pisarowce - Strachocina 6:0 (2:0) Płaziak 20, Mielnik 42-samobójcza, Pawiak 50-karny, Paszkowski 69, Haduch 77, Florian 87;
Niebieszczany - Przysietnica 3:0 (1:0) J. Pałys 35, Czubek 46, M. Grzyb 70;
Jankowce - Długie 4:1 (3:1) Femin 10, 62, S. Głaz 12, Kruszyński 35 - Dufrat 16;
Izdebki - Uherce 4:1 (2:1) samobójcza 12, M. Gładysz I 33, Adamski 59, Szczepek 78 - 8-karny;
Wiki Sanok - Płowce/Stróże Małe 5:2 (3:1) Pielech 7, 20, Biega 78 – Uluszczak, Kocaj;
Bezmiechowa - Bażanówka 3:2 (2:0) Otta, Szmyd, Czenczek - Pielech 61, Leś 85;
Lesko - Zarszyn 2:1 (2:0) Wethacz 24, Wąchocki 37 - Silarski 55.

A2
W starciu dwóch beniaminków Burza Rogi przegrywając różnicą trzech bramek potrafiła uratować punkt ostatecznie remisując z Iskrą Wróblik. Trzeci z rzędu remis w tym sezonie zanotowała drużyna Beskidu Posada Górna. Tym razem podopieczni trenera Szymona Cetnarskiego podzielili się punktami z Jasiołką Jaśliska. Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosła Brzozovia.
WYNIKI:
Niebocko – Klimkówka 1:4 (1:2) P.Chodór - R.Puchalik, G.Wołczański, M.Gryzowski, P.Kilar;
Posada Górna – Jaśliska 1:1 (1:1) P.Świder - T.Glazer;
Brzozów – Lubatówka 2:1 Jamróg, Czech – P.Uliasz;
Rogi – Wróblik 3:3 (0:2) P.Kucharski, K.Uliasz, B.Paszek - Wywrót, Sołtysik, Władyka;
Iskrzynia – Zmiennica 2:0 (1:0) M.Tomoń, Sz.Kwolek;
Haczów – Grabownica 0:0;
Iwonicz – Grabówka 2:1 (2:1) J.Zima 1, M.Głód 29 – Dymnicki 42;

A3
W pojedynku dwóch Orłów lepszy ten z Faliszówki, który strzelił pierwsze gole w sezonie i zainkasował trzy punkty z Bieździedzą. - Wygraliśmy, choć mogło być różnie, bo w końcówce byliśmy w tarapatach. - mówił Andrzej Munia, legenda gospodarzy. Wciąż bez choćby jednego oczka pozostaje Sobniów Jasło po porażce z Wisłokiem Krościenko Wyżne. Tęcza Zręcin łatwo poradziła sobie z Wojaszówką, a dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Dawid Góra. Wisłoka Niegłowice niespodziewanie ograła GKS Zarzecze/Dębowiec, prowadząc do przerwy różnicą trzech goli. Zorza Łęki Dukielskie spisała się na piątkę i nie dała szans Guzikówce Krosno.
WYNIKI:
Faliszówka - Bieździedza 2:1 (2:0) M.Majkut 22, Wrona 28 - Szot 80;
Kołaczyce - Lubla 3:0 (1:0) D.Przewoźnik 29, Podgórski 67, R.Grzesiak 81;
Zręcin - Wojaszówka 4:1 (2:1) M.Zuzak 17, Góra 28, 55, R.Zuzak 69 - F.Kołek 35;
Sobniów - Krościenko 1:2 (0:0) Zegarowski 70 - Prajsnar 51, 62;
Niegłowice - Zarzecze/Dębowiec 5:4 (4:1) Damian Kamiński 6, 34, T.Nawracaj 25, 41, Dyląg 55 - Czempas 17, 61, B.Pierzowicz 54, 85;
Guzikówka - Łęki Dukielskie 0:5 (0:2) samobójcza 6, P.Dziadosz 17, D.Dziadosz 61, Buryła 75, Jaskółka 90;
Brzyska - Skołyszyn 0:3 (0:1) Labut 38-karny, 50, Zaklikiewicz 53.

Klasa B

B1
Pierwsze punkty w sezonie zdobyły drużyny Gabry Łukowe oraz ULKSu Czerteż. Pierwsi wygrali wysoko z Sanem Mrzygłód, a drudzy zremisowali z Otrytem Lutowiska.

WYNIKI:
Średnia Wieś - Czaszyn 2:0 (1:0) Dragan, Biłas;
Poraż - Polańczyk 1:2 (0:0) K. Mielnik 55-karny - Bielak 63, Głaz 85;
Czerteż - Lutowiska 1:1 (0:1) M. Śnieżek 82 - Szarek 15;
Mrzygłód - Łukowe 1:4 (1:1) Pelczarski 15 - Jaworski dwie, Swalarz, R. Sywanicz.
Srogów Górny – Myczkowce 2:2 (1:1) Fedak 38, Miklicz 60 - Solarski 20, Pasierbowicz 80
Ustrzyki Dolne II - Zagórz 4:0 (1:0) Wajda, Wiktorski, Śmierciak, Krupiński.

B2
Kolejny popis strzelecki w wykonaniu Cosmosu II. Tym razem piłkarze Nowotańca nie mieli litości dla zawodników Jabłonki wygrywając aż 25-0. Pięć bramek w tym meczu zdobył Dinis Dolgov. Dużo emocji było w meczu Wisłoka Sieniawa z LKS Hłudno. Gospodarze zapewnili sobie zwycięstwo po golu z rzutu karnego w ostatniej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy.
WYNIKI:
Głębokie – Markowce 2:4 (1:2) K.Stapiński 13, J.Szczęsny 52 – B.Daniło 12, 65, J.Ambicki 41, M.Starego 86-karny;
Wzdów – Golcowa 0:4 D.Rachfał dwie, G.Kiełbasa, R.Szałajko-karny;
Sieniawa – Hłudno 3:2 (2:1) A.Ryglewicz 2, 26, J.Krzysik 90+5-karny – K.Karaś 14, samobójcza 69;
Pakoszówka – Pielnia 4:0 D.Dżugan dwie, K.Śliwiak, B.Kowal;
Jabłonka – Nowotaniec II 0:25 (0:12) Dolgov pięć, Hura trzy, Vlasenko trzy, M.Łabaj trzy, Małek trzy, H.Kot dwie, Gorzkowski dwie, Gomułka dwie, Laskowski, Bajwoluk;
Odrzechowa – Jaćmierz 4:1 Wojtowicz dwie, Karpiński, Zapór – Sz.Filipowicz;
Nowosielce – Dydnia przełożony na 31.08;

B3
Sporo emocji było w meczu Szczepańcowej z Kombornią. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów, a gola na wagę remisu dla gospodarzy zdobył w końcówce drugiej połowy Sebastian Gruszka z rzutu karnego. Na pierwsze punkty i pierwszą bramkę w nowym sezonie wciąż czeka Piastovia Miejsce Piastowe.

WYNIKI:
Szczepańcowa – Kombornia 3:3 (2:2) M.Kustroń 2, M.Majkut 41, S.Gruszka 88-karny - Ł.Józefczyk 13-karny, M.Iszczyłowicz 24, P.Chrobak 47;
Trześniów – Miejsce Piastowe 3:0 Wąchała, Szymański, Kędra;
Lubatowa – Domaradz 4:2 K.Zając dwie, K.Walczak dwie – K.Ząbek, P.Wesołowski;
Jasionów – Wesoła 3:0 D.Pelc dwie, M.Smoleń;
Jasienica Rosielna – Pustyny 2:1 B.Pająk, K.Głogowski – P.Jarosz 76;
Rymanów Zdrój – Głowienka 1:3 (0:2) K. Kasperkowicz - J.Czekaj 10, T.Wilk 25, D.Marszał 85;
pauza: Milcza

B4
Strzelec Frysztak zanotował trzecią wygraną w sezonie i udowodnił, że w tej batalii będzie bardzo mocny. Bardzo wysokie zwycięstwo zanotowała Iwełka Iwla, która wbiła Błękitnym Żeglce aż 11 bramek, nie tracąc żadnej. Czterokrotnie na listę strzelców wpisywał się Ireneusz Krówka, a Damian Kogut zanotował aż sześć asyst.
WYNIKI:
Chorkówka - Frysztak 0:3 (0:2) Fortuna 7, Hendzel 42, Sienicki 86;
Łubno Szlacheckie - Świerzowa 3:1 (2:0) Kosiek 18, Sajdak 34, samobójcza 67 - Wilk 55;
Iwla - Żeglce 11:0 (5:0) I.Krówka cztery, D.Bauer trzy, Glazer dwie, Turek, Kamil Pietruś;
Kopytowa - Pasja Krosno 2:1 (1:1) dla gospodarzy: Szczur 44- karny, Zuzak 75;
Kobylany - Łubienko 4:1 (2:0) dla gospodarzy: Jodłowski, S.Szydło, J.Wierdak, Czaja.
PAUZA: Korczyna, Potok.

B5
Gaudium Łężyny odniosło premierowe zwycięstwo po wznowieniu działalności, gładko rozprawiając się z Wrzosem Krempna. Jasiołka Hankówka zaskoczyła GKS Team Szebnie w pierwszej połowie, ale po zmianie stron gospodarze odrobili straty z nawiązką i pewnie sięgnęli po komplet punktów. Święcany nie poradziły sobie w Nowym Gliniku doznając wysokiej porażki.

WYNIKI:
Nowy Glinik - Święcany 5:1 (3:0) dla gości: Zając 70;
Błażkowa - Osobnica 0:3 (0:1) Ludwin 34, S.Faryj 55, 70;
Brzezówka - Warzyce 3:1 (3:0) H.Ruszel 11, 38, N.Ruszel 27 - Fary 55;
Łężyny - Krempna 5:1 (3:1) Majka 4, Stachaczyński 26, 42, Biernacki 51, 90- Źrebiec 25;
Szebnie - Hankówka 5:2 (0:2) Cygan 51, 90+1, A.Stefanik 59, 70, 80 - Pucykowicz 11, Tusiński 30;
Zarzecze/Dębowiec II - Nowy Żmigród 0:1 (0:0) Źrebiec 88.
PAUZA: Osiek Jasielski.
Mecz I kolejki Błażkowa - Warzyce (na boisku 2:0) został zweryfikowany jako walkower 0:3 (w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawiony zawodnik).