OAB Stalowa Wola. Dobre zakończenie Strzelca, 13 goli w Starym Mieście [WYNIKI, RELACJE]

red.
archiwum
W weekend odbyły się mecze w klasach OAB Stalowa Wola.

Klasa O

Przed rozpoczęciem spotkania w Stalach, miejscowi utworzyli szpaler mistrzom ligi z Niska. Wysoko wygrał drugi zespół Siarki, który pewnie pokonał na wyjeździe żegnającą się z ligą Rzeczycę Długą, strzelając pięć bramek. Drugim spadkowiczem z klasy okręgowej prawdopodobnie będzie zespół z Brzyskiej Woli, który w rundzie wiosennej zaprezentowali się dużo lepiej niż na wiosnę. Ciekawe spotkanie zobaczyli kibice w Gorzycach, gdzie po meczu pełnym walki kibice zobaczyli pięć bramek.

LZS Rzeczyca Długa – SMS Siarka Tarnobrzeg 1:5 (0:2)

Bramki: Andrasik 81 – Broda 7,65, Tomaszewski 10, Shevchuk 52, Zając 88.

LZS: Żurawski – Kusiński, Iskra, Środa (55 Andrasik), Plewik, Kowal, Zygmunt, Turek (46 Laskowski), Mateusz Stelmach, Mariusz Stelmach, Mudy. Trener Łukasz Laskowski.

SMS: Kośka, Shevchuk, Gurdak, Baranowski, Avetisyan, Skrzypczak (75 Wojewoda), Broda, Tomaszewski (60 Zając), Judycki, Fajkus. Trener Artur Szkutnik.

Sędziował Chmura (Stalowa Wola). Widzów 100.

Pozostałe wyniki:
Stal Gorzyce – ŁKS Łowisko 3:2 (2:1) Szymanek dwie, Golik - Bolka, Olchowski
Transdźwig Stale – Sokół Nisko 0:3 (0:2) Dziopak, Ecker, Serafin
Azalia Wola Zarczycka – LKS Brzyska Wola 7:1 (4:0) Kłos 4, 32, A.Sobota 18, Florek 36, Zagaja 55,63, Sypek 85 – M.Staroń 46
LZS Ździary – Olimpia Pysznica 2:0 Wojtas, Sobiło
Pogoń Leżajsk - Stal II Stalowa Wola 1:4 (0:2) Bosak 88 -Szyfir 41,57, Mucha 17, Książek 61
San Kłyżów - Stal Nowa Dęba 1:6 (0:3) Abu 39, 80, Furtak 16,65, Anes 55, Sytnikov 36

Klasa A1

W ostatniej kolejce Grębów bez problemów wygrał z pewnym spadku Żabnem. Chwałowice nie popełnili błędu przed samą metą i pewną wygraną zarezerwowali sobie miejsce w barażach o awans. Lider z Zakrzowa przypieczętował swój tytuł mistrzowski pewną wgraną 4:0.

WYNIKI:
Żabno - Grębów 1:3 (0:2) Jędrzejewski 85-Gąsiorowski 13, Maciuba 16, Ivakhnenko 82;

Klasa A2

W ostatniej kolejce sezonu aż 13 bramek oglądali kibice w Starym Mieście. Gospodarze wprawdzie przegrali z niżej notowaną Podwoliną, ale emocji było mnóstwo. Obie ekipy postawiły bowiem na otwarty futbol. W meczach granych awansem do niespodzianki doszło w Jeżowym, gdzie punkty stracił lider z Wólki Tanewskiej.

WYNIKI:
Krzeszów – Ulanów 3:3,
Rozwadów – Hucisko 5:1 (2:0) dla gospodarzy: Stajewski 2, Mastalerczyk 2, Mazurek,
Sójkowa – Jarocin 5:3 (2:1),
Stare Miasto – Podwolina 5:8 (1:5) dla gospodarzy Marcin Baj 5 oraz Maciej Baj 47, 67, 83, dla gości Chmiel 3, 29, 71, Pliszka - samobójcza, Zelek 38, 58, 88, Siembida 75,

Mecze rozegrane awansem:
Jelna – Łętownia 2:0 (1:0) dla gospodarzy Chmura 30, Wośko 63,
Jeżowe – Wólka Tanewska 2:0 (0:0) Fila 66, Ziober 90+3,
Kamień – Łukowa 5:1 (3:0) dla gospodarzy Urbanik 5, 44, Sapuła 10, 50, Przybysz 80, dla gości Kusiak 54.

Klasa B2

Zacięte było spotkanie w Kotowej Woli, gdzie miejscowy Truck grał z Łęgiem Stany. Pierwsi na prowadzenie wyszli goście, ale miejscowi szybko wyrównali, a w 59. minucie Karol Nawrocki wyprowadził ich na prowadzenie. Przyjezdni jeszcze raz się jednak poderwali i zdobyli wyrównującego gola w 74. minucie. Cztery minuty przed końcem jednak gospodarze zdobyli decydującą bramkę.

WYNIKI:
Kurzyna – Przędzel 1:2 (1:1) Pieróg 43 – Warchoł 30, Kluk 86;
Rudnik – Zdziechowice 5:0 (2:0) Juśko 22, Wiejak 30 i 50, Ziętko 55, Łomotowski 60;
Kotowa Wola – Stany 3:2 (1:1) M. Nawrocki 30, K. Nawrocki 59, Radawiec 86 – Sulich 27, Majchrzak 74;
Krzaki-Słomiana – Turbia 2:1 dla gospodarzy Trzuskot dwie;
Bieliny – KS Trenera Łukasza Kościelskiego 2:4;
Glinianka – Zarzecze 2:6
Zaklików – Zbydniów 2:1

Klasa B3

Mocno zaczęła mecz w Kopkach Jodła Przychojec, która po 12 minutach prowadziła już 2:0. Tuż przed końcowym gwizdkiem wygraną gości przypieczętował jeszcze Patryk Kuczek. Wręcz hokejowy przebieg miał mecz pomiędzy zespołami z Huciska i Kuryłówki. Ostatecznie wygrali ci pierwsi w stosunku 5:4!