OAB Stalowa Wola. W meczu na szczycie grupy 2. w klasie B lider poległ [WYNIKI, STRZELCY]

red.
W weekend o punkty walczyli piłkarze w klasach OAB Stalowa Wola.

Klasa O

Liderzy powiększają przewagę nad resztą stawki. Sokół Nisko „rozjechał” w drugiej połowie zawodników z Brzyskiej Woli, którzy pozostają czerwoną latarnią ligi i drużyną która traci najwięcej bramek w drugiej części gry. Trochę więcej problemów z zdobyciem trzech punktów mieli zawodnicy z Gorzyc. Zespół z Ździar jako pierwszy rozpoczął strzelanie w Woli Zarczyckiej, a kibice zgromadzeni na tym spotkaniu obejrzeli łącznie 7 bramek. Kolejny raz nie potrafili wygrać zawodnicy z Nowej Sarzyny, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Serię zwycięstw przerwała Pogoń Leżajsk, przegrywając spotkanie u siebie.

Sokół Nisko - LKS Brzyska Wola 6-0 (1-0)

Bramki: Kobylarz 2, Buczek 47,Marut 55, Tabaka 62, Ecker 77, P. Tur 83.

Sokół: Stróż – Buczek (65 Oleksak) , Kloc, Stępień (46 Macierowski), Tabaka - Marut, Dziopak (62 Ecker) , Janczyk, Tur P. – Młynarczyk (75 Cichoń) , Kobylarz.

Brzyska Wola: Czenczek (75 Kamiński) – Wrona (75 D. Staroń), A. Kyć, R. Kyć ż, Bzdoń (73 Kotulski) – Sikorski, Wnuk, Socha (53 Masełek), Leniart (75 A. Hacia) – Adrian Hacia, Czechera.

Pozostałe wyniki:
Stal Gorzyce - Olimpia Pysznica 1:0 (0:0) Winiarski 67

Siarka II Tarnobrzeg - Transdźwig Stale 1:2 (0:1) Tomaszewski 58 – Rzepiela 19, Kabata 60

Azalia Wola Zarczycka – LZS Ździary 6:1 (3:1) Sypek dwie, Florek dwie, G. Sobota, Kłos - Sobiło

Pogoń Leżajsk – Stal Nowa Dęba 1:3 (0:2) Drożdżal 58 – Paco 23,32, Gorzelny 90+2

LZS Rzeczyca Długa – ŁKS Łowisko 1:1 (1:1) samobójcza 28 - Doktor 23

San Kłyżów – Unia Nowa Sarzyna 1:0 (0:0) D. Mroczek 90+1

Klasa A1

Junior Zakrzów dzięki zwycięstwu nad drugim w tabeli Jeziorakiem zapewnił sobie pozycję lidera po rundzie jesiennej na jedną kolejkę przed zakończeniem rundy. Efektowne zwycięstwo zanotowała ekipa Słowianina Grębów, na wyjeździe pokonali Jastkowice 5:2 i zrównali się punktami z drugim w tabeli Jeziorakiem. Bardzo cenne zwycięstwo zanotował Wisan, który do pozycji wicelidera traci zaledwie jeden punkt.

WYNIKI:
Żabno – Serbinów 1:0 (0:0) Kaczor 59;

Kopcie – Wola Rzeczycka 1:0;

Skopanie – Dąbrowica 2:1 (2:1) bramki dla gospodarzy zdobyli: Kędziora 17, Jarosz 19;

Jastkowice – Grębów 2:5;

Skowierzyn – Lipa 0:2 (0:1) Dąbek, Chamera;

Wielowieś – Wrzawy 0:3

Klasa A2

Piłkarze z Wólki Tanewskiej już zapewnili sobie pierwsze miejsce przed rundą wiosenną. W sobotę drużyna Grzegorza Lenarta wysoko pokonała w Sójkowej zespół Czarnych. Bohaterem spotkania był Patryk Góreczny, zdobywca czterech bramek dla ekipy gości. W innym meczu San Krzeszów przegrał u siebie z Advitem Łętownia. Wartym odnotowania jest fakt, że obie drużyny nie wykorzystały rzutów karnych. W 57. minucie strzał Szasta (Krzeszów) obronił bramkarz, a 33. minuty później jedenastkę przestrzelił Damian Szczerbaty (Łętownia). Najlepszym piłkarzem tego spotkania był Radosław Kolano, golkiper Advitu, który swoją fantastyczną postawą na boisku bardzo przyczynił się do tego, że jego drużyna sięgnęła po trzy punkty. Oprócz obronionego karnego powstrzymał pięć groźnych strzałów gospodarzy.

Stare Miasto – Hucisko 0:0;

Rozwadów – Łukowa 1:2 (0:0) Piechniak 52 – Półćwiartek 89, Rajski 90.

Klasa B1

Lider LZS Jadachy nie dał żadnych szans drużynie z Sobowa, a aż cztery gole w tym spotkaniu zdobył Tomasz Wolan. Zacięte było spotkanie pomiędzy Krzątką a Żupawą. Ci pierwsi dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale Żupawa za każdym razem potrafiła skutecznie odrobić straty. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

WYNIKI:
Jadachy – Sobów 7:0 (3:0) Niedziałek 17 i 43, Wolan 44, 48, 66 i 90, Jadach 76;

Tarnowska Wola – Chmielów 7:0;

Ocice – Trześń 5:3 Gajda, Glica dwie, Jajko, Matysiak – Bożek, Turbiarz dwie;

Krzątka – Żupawa 2:2 (2:1) Pawłowski dwie – Duma, Kozieł;

Knapy – Wola Baranowska 2:1 dla gospodarzy Lewicki, Klich;

Wydrza – Wspólnota II Serbinów 3:0 (wo) goście nie dojechali na mecz.

Klasa B2

W meczu na szczycie zespół ze Stalowej Woli przegrał z Orłem. Warto dodać, że dwa gole w tym Mecu zdobył gracz z Rudnika nad Sanem Łukasz Chapuła, który najpierw golem samobójczym wyprowadził rywala na prowadzenie, a potem zdobył trzeciego gola dla swojego zespołu.

WYNIKI:
Turbia – Zaklików 0:0;

Krzaki-Słomiana – Zdziechowice 5:1 T. Trzuskot, D. Trzuskot, Szwedo, Tworzydło - Serwatka, Rzekęć, ;

Zarzecze – Kotowa Wola 0:5 (0:2) Nawrocki 6, Kopeć 28, Zalewski 56, Korzonek 75 i 76;

Przędzel – Stany 1:1 (0:0) Guściora – Kozioł 86;

Rudnik nad Sanem - KSTŁK Stalowa Wola 3:1 (3:1) Juśko 19, Łomotowski 23, Chapuła 31 – Chapuła 10-samob.;

Bieliny – Zbydniów 2:3 (1:2) Kuliś 3 i 83 – Sabat 11, Ujda 20, Gumuliński 58.

Pauza Kurzyna, Glinianka.

Pauza Cygany.

Klasa B3

Zespół z Sarzyny nie zawiódł i pokonał niżej notowaną ekipę z Wólki Grodziskiej. W meczu dwóch ostatnich zespołów (Biedaczów i Przychojec) nie padły żadne gole. San Wierzawice spokojnie rozprawił się z Victorią Giedlarowa.

WYNIKI:
KS Sarzyna – Wólka Grodziska 4:0;

Hucisko – Górno 0:3 (0:1) Słonina 25, Dudzik 55, Bizior 88;

Tarnogóra – Kuryłówka 5:2; Giedlarowa – Wierzawice 1:5 (1:2) Rydzik 42 – Tołpa 30, 65 i 89, Heliniak 43, Wawrzaszek 69;

Biedaczów – Przychojec 0:0;

Azalia II Wola Zarzycka – Kopki 5:1;

Harasiuki – Majdan Łętowski goście nie dojechali na mecz.