Od kawalerek, po apartamenty. Duży wybór mieszkań nad zalewem

Artykuł sponsorowany
Od 30 do ponad 100 metrów kwadratowych będą miały mieszkania w kompleksie „Tarasy Nad Zalewem” w Rzeszowie. Powstają w rejonie ulicy Kwiatkowskiego.

Firma DevelopRes zaplanowała tutaj budowę sześciu budynków mieszkalnych. Niższe, sześciokondygnacyjne są budowane najbliżej rzeki. Będzie ich cztery. Pozostałe dwa budynki, wysokie na 12 kondygnacji powstają od strony ulicy. We wszystkich będzie prawie 300 mieszkań o różnej powierzchni, od około 30-metrowych kawalerek, po przestronne apartamenty. Z części z nich będzie się rozpościerać widok na zalew na Wisłoku.

Budowa kompleksu idzie zgodnie z harmonogramem. Wykonawca pracuje już na szóstej kondygnacji nadziemnej, a od dołu trwa montaż podtynkowych instalacji sanitarnych i elektrycznych. Budowane są także ścianki działowe. Przyszłoroczny termin oddania mieszkań jest niezagrożony.

_- Część mieszkań ma już właścicieli, ale w tej lokalizacji mamy jeszcze w ofercie wolne lokale – _mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes.

Rejon ulicy Kwiatkowskiego to bardzo wygodna lokalizacja. W pobliżu działają szkoły i przedszkola, kolejny kompleks edukacyjny będzie tu wkrótce budowany przez miasto. Niedaleko bloków funkcjonuje kąpielisko Żwirownia, w pobliżu jest także sporo sklepów. Budowa mieszkań zbiegła się z dużą inwestycją, jaką na zalewie prowadzi Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie. Jej celem jest odmulenie koryta rzeki na odcinku między Lisią Górą a zaporą. Dzięki temu zalew odzyska swoje walory rekreacyjne, co z pewnością podniesie atrakcyjność tej okolicy.

Dodaj ogłoszenie