Sport
  Polecamy

  Dział sportowy poleca!

  Rozwiń
  Sport
  Zwiń

  Dział sportowy poleca!

  • Co ciekawego dzieje się w sporcie
  • Gdzie w ten weekend można wybrać się na mecz
  • Garść piłkarskich ciekawostek

  "Oddaj swój ciuch do Pralni w Kasisi" - akcja charytatywna

  "Oddaj swój ciuch do Pralni w Kasisi" - akcja charytatywna

  Opr. Ula Sobol

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Fundacja Kasisi Szymona Hołowni i Szafa.pl ruszyły z akcją charytatywną "Pralnia dla Kasisi”.

  Fundacja Kasisi Szymona Hołowni i Szafa.pl ruszyły z akcją charytatywną "Pralnia dla Kasisi”. ©Materiały prasowe

  Fundacja Kasisi Szymona Hołowni i Szafa.pl ruszyły z akcją charytatywną "Pralnia dla Kasisi". W dniu 8 kwietnia 2014 roku Fundacja Kasisi Szymona Hołowni we współpracy z serwisem Szafa.pl uruchomiły akcję "Pralnia dla Kasisi". Celem akcji jest zebranie funduszy na zakup pralni dla sierocińca w Kasisi (Zambia).
  Fundacja Kasisi Szymona Hołowni i Szafa.pl ruszyły z akcją charytatywną "Pralnia dla Kasisi”.

  Fundacja Kasisi Szymona Hołowni i Szafa.pl ruszyły z akcją charytatywną "Pralnia dla Kasisi”. ©Materiały prasowe

  "Oddaj swój ciuch do Pralni w Kasisi" - pod takim hasłem wystartowała nowa akcja Fundacji Kasisi, organizowana we współpracy z serwisem Szafa.pl, polegająca na oddawaniu swoich ubrań na aukcję internetową oraz ich licytacji na stronie szafa.pl/pralnia. Całkowity dochód z aukcji charytatywnej "Pralnia dla Kasisi" zostanie przeznaczony na zbudowanie profesjonalnej pralni. Wśród pierwszych osób, które biorą udział w aukcji znajdują się znani rodzice adopcyjni dzieci z Kasisi, m.in.
  Kasia Tusk, Agnieszka Cegielska, Marcin Prokop i Szymon Hołownia - założyciel Fundacji Kasisi. Podczas kolejnych dni do aukcji dołączą następne znane osoby, które przekażą na ten cel swoje wyjątkowe ubrania.

  "Pralniczym szaleństwem zarażam i zamęczam, kogo mogę. Do akcji zaprosiłem na początku kilku moich znajomych, którzy są adopcyjnymi opiekunami naszych dzieciaków (Marcin Prokop, Kasia Tusk, Agnieszka Cegielska), z radością dołączają do nich również inni - osoby publiczne, projektanci mody, modelki, aktorki, dziennikarze, piosenkarki etc etc (którzy, mam nadzieję, zostaną z nami już na dobre)." - mówi Szymon Hołownia, pomysłodawca całego projektu.

  www.szafa.pl/pralnia
  www.szafa.pl

  Partnerem akcji jest serwis Szafa.pl

  Wyłącznym partnerem akcji jest serwis Szafa.pl, największa platforma wymiany i sprzedaży asortymentu modowego. Szafa.pl przez 5 lat swojej działalności zdobyła zaufanie ponad 1 miliona aktywnych użytkowniczek, które na co dzień sprzedają, kupują i wymieniają się swoimi ubraniami.

  "Przyłączenie się do projektu Fundacji Kasisi, w której "uwalnia się swoje ciuchy" w dodatku w tak szczytnym celu, jest dla nas dużym wyróżnieniem. Akcja "Pralnia dla Kasisi" to licytacja rzeczy, które może oddać każda i każdy z nas! Wystarczy zrobić wiosenny przegląd szafy, wybrać coś wyjątkowego, przygotować zdjęcia i dodać swoją aukcję. Akcja ma potrwać ponad miesiąc i cały czas można się zgłaszać, a także brać udział w licytacji wystawionych rzeczy na stronie szafa.pl/pralnia" - mówi Urszula Zych, szefowa marketingu Grupy Szafa.pl.

  Kasisi miejscowość w Zambii

  Kasisi to miejscowość w Zambii, w której znajduje się sierociniec dla dzieci. Wyjątkowe miejsce, w którym dzieci porzucone przez rodziców, chore na AIDS albo po prostu osierocone mają swój nowy dom. Dom, w którym nie ma porządnych pralek. Ponad 260 dzieci w Kasisi każdego dnia czeka na wyprane i pachnące świeżością ubrania.

  Fundacja Kasisi została założona przez Szymona Hołownię

  Grupa Szafa.pl to grupa uzupełniających się serwisów społecznościowych i informacyjnych, ponad 2,5 miliona użytkowniczek i użytkowników oraz 1 milion fanek i fanów na facebook.com. W skład portfolio serwisów wchodzą Szafa.pl, Zszywka.pl, Szafiarenka.pl, Szafka.pl, Stylistki.pl, Cekin.pl, MIUMAG.
  Szafa.pl to społeczność kobiet, które "uwalniają swoje ciuchy", by podążać za nowymi trendami. Serwis oferuje nie tylko możliwość kupna czegoś fajnego i modnego, ale także wymianę i sprzedaż swoich ubrań, akcesoriów, czy kosmetyków.
  Szafa.pl przez 5 lat swojej działalności zdobyła zaufanie ponad 1 miliona aktywnych Szafowiczek, które wciąż zmieniają swoją garderobę oraz doradzają sobie w kwestii mody, wymieniają się inspiracjami a także prowadzą ciekawe rozmowy na szafa.pl.


  Fundacja Kasisi została założona przez Szymona Hołownię 11 kwietnia 2013 r., aby nieść pomoc sierocińcowi w Kasisi w Zambii, prowadzonemu przez polskie Siostry Służebniczki Maryi Panny Niepokalanie Poczętej z polskiej Starej Wsi. Sierociniec działa wyłącznie dzięki ofiarności ludzi dobrej woli i nie ma żadnego wsparcia ze strony państwa zambijskiego. Obecnie przebywa w nim ok 260. dzieci, część z nich ma HIV, część AIDS albo inne poważne problemy zdrowotne . Na szczęście niektóre są całkiem zdrowe i potrzebują jedynie miłości oraz wsparcia. Więcej informacji na www.fundacjakasisi.pl


  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo