0 1 połowa

• Koniec spotkania! Odra utrzymana w 1 lidze. Olimpia powalczy o byt przeciw Sandecji!

• Sapela ratuje Olimpię przed utratą bramki! Świetna interwencja nogami.

• Sędzia doliczył pięć minut. Odra czuje się pewnie.

• Janus uderzył w lewy róg i tam rzucił się Sapela. Piłka jednak była na tyle mocna i na tyle precyzyjnie strzelona, że bramkarz Olimpii jej nie dogonił. - Jeszcze jeden! - domaga się publiczność.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! JANUS na 1:0!

• Sapela otrzymał jeszcze kartkę.

• Tak jest. Sapela sfaulował Piecha! Mamy jedenastkę dla Odry!

• Totalny kocioł w szesnastce Olimpii! Czy będzie rzut karny?!

• Bogusławski otrzymał żółtą kartkę.

• Kona w miejsce Maloku.

• Kibice zachęcają Odrę do zdobycia bramki. Na boisku cierpi jeden z graczy Olimpii. Mamy przerwę.

• Murawę opuścił Mikinić. Za niego Błanik.

• Szywacz na boisku. Wszedł za Medfaia.

• Strzał na bramkę Olimpii, ale Sapela broni bez najmniejszych problemów. Zostało około 20 minut gry.

• Kamiński z kartką.

• Kartka dla Frelka.

• Sporo walki, ale niestety niewiele strzałów. Zostało około pół godziny gry.

• Kartka dla Janusa.

• Czernysz za Tabisia.

• Żółta kartka dla Trojaka.

• Czekamy aż to spotkanie nabierze rumieńców. Na razie obie strony "badają" się. Trwa walka o środek pola.

• Odra mozolnie buduje swoją akcję. Mnóstwo podań w poprzek boiska.

• Trojak za Niziołka.

• Druga połowa rozpoczęła się.

• Przerwa. Tak jak przewidywaliśmy, na razie mecz jest wyrównany, goli brak.

• Kartka dla Czyżyckiego.

• Chwila przerwy. Jeden z graczy Olimpii ucierpiał i jemu udzielana jest pomoc medyczna.

• Sapela udanie piąstkuje po rożnym. A potem sędzia dopatruje się faulu i daje piłkę Olimpii.

• Według widzów Sapela przedłuża grę. Kartki jednak brak.

• "Cała Odra zawsze razem, hej, hej" - skandują kibice. Na boisku niewiele się dzieje.

• Kibice głośnym dopingiem wspierają drużynę. Na razie okazji bramkowych jednak jak na lekarstwo. Ciężko Odrze rozbić ten mur.

• Embalo wywalczył rzut wolny. Odległość spora, szansa na dośrodkowanie.

• Piłka bita w pole bramkowe, gdzie zawodnik Odry dopuszcza się faulu. Wznawia grę Sapela. Olimpia broni się bardzo głęboko. Nawet Embalo wraca na własną połowę.

• Wrzutka w pole karne (z wolnego), ale na miejscu Kuchta. Dobra interwencja.

• Olimpia za łatwo pozbywa się piłki będąc na połowie Odry. Kolejna stracona akcja.

• Piech został złapany na pozycji spalonej.

• Mieliśmy chwilę przerwy, bo z murawy nie podnosił się zawodnik Odry.

• Z dystansu kopnął Embalo. Lewą nogą, obok lewego słupka.

• W dalszym ciągu mecz toczy się na połowie Olimpii. Odra wymienia sporo podań.

• Odra atakuje Olimpię bardzo wysoko. Tu nie ma miejsca na spokojną grę.

• Po rzucie wolnym dla Odry piłka opuszcza linię końcową. Róg dla gospodarzy.

• Odra spokojnie buduje pierwsze akcje. Kibice okrzykami proszą piłkarzy o zwycięstwo.

• Pierwszy gwizdek w meczu - gramy!

• Odra w granatowym komplecie, Olimpia na biało.

• Za chwilę początek. Zawody prowadzi Daniel Kruczyński (Żywiec).

• Ławka Olimpii: Lewandowski, Lemanowicz, Szczepaniak, Kamiński, Szeibe, Kona, Szywacz, Janiak

• Odra ostatnio postawiła się Podbeskidziu. Przegrała 3:4 na jego terenie. Olimpia u siebie zremisowała 0:0 z GKS Jastrzębie.

• Ławka Odry: Rosa, Winiarczyk, Czernysz, Trojak, Błanik, Pudlik, Kaczka, Sługa, Skrzypczak.

• Odra i Olimpia mają po 39 punktów. Zajmują kolejno szesnaste i piętnaste miejsce. Zwycięstwo jednej lub drugiej może tak naprawdę zapewnić byt na kolejny sezon. Porażka oznacza walkę w ostatniej kolejce.

• Grają sąsiedzi z tabeli. Grają o utrzymanie. Spodziewamy się meczu na styku, w którym może zadecydować jedna akcja.