Ogólnopolski finał akcji rozpoczęty! Zagłosuj na laureatkę z naszego regionu

Akcja specjalna 100 WPŁYWOWYCH KOBIET
Udostępnij:
Anna Schmidt, posłanka Prawa i Sprawiedliwości, wiceminister-Sekretarz Stanu i Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej, głosami naszych Czytelników została wybrana Wpływową Kobietą Podkarpacia 2020. Teraz reprezentuje nasz region w ogólnopolskim finale akcji, w którym zostanie przyznany tytuł Wpływowej Kobiety Polski 2020.
KLIKNIJ i GŁOSUJ
w ogólnopolskim finale

________________________

Listę stu Wpływowych Kobiet Podkarpacia ułożyło Kolegium Redakcyjne "Nowin". Są wśród nich panie, które odnoszą wielkie sukcesy w biznesie, są kobiety, które prowadzą fundacje i stowarzyszenia, działaczki społeczne, polityczne i samorządowe, a także przedstawicielki świata kultury, nauki i sportu. Każda z pań ma na swoim koncie osiągnięcia i zasługi dla naszego regionu, obok których nie można przejść obojętnie.

Głosami Czytelników zostały wybrane najbardziej wpływowej kobiety naszego regionu oraz główna laureatka - Wpływowa Kobieta Podkarpacia 2020.

KLIKNIJ i zobacz listę
100 Wpływowych Kobiet

Wyjątkowa książka

Podsumowaniem akcji będzie wydanie wyjątkowej książki. Ukażą się w niej obszerne rozmowy z dziesięcioma laureatkami, które w głosowaniu wybiorą nasi Czytelnicy.

Główny tytuł i ogólnopolski finał

Głosami Czytelników został przyznany także główny tytuł Wpływowej Kobiety Podkarpacia 2020. Laureatka, która zdobyła najwięcej głosów, poza prezentacją w książce otrzymała także statuetkę i dwuosobowe zaproszenia na pobyt w luksusowym SPA. Reprezentuje także nasz region w ogólnopolskim finale akcji 100 Wpływowych Kobiet, w którym biorą udział laureatki z każdego województwa. W finale głosami Czytelników dzienników regionalnych z całej Polski zostanie przyznany tytuł Wpływowej Kobiety Polski 2020.

Statuetki i zaproszenia do SPA będą czekać także na panie, której w rankingu wpływowych kobiet naszego regionu zajmą drugie i trzecie miejsce.

Zobacz rozmowy wideo z liderkami rankingu:

Anna Schmidt - sekretarz stanu w MRiPS oraz pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania

Krystyna Leśniak-Moczuk - profesor Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz prezes Stowarzyszenia Krystyn Podkarpacia

__________

Informacji o akcji udziela:
Sławomira Kruszewska
tel. 502 499 097
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Nowiny 24