NOWINY
  TO CIĘ ZAINTERESUJE

  Dział sportowy poleca!

  Rozwiń
  Zwiń

  Dział sportowy poleca!

  • Sportowy Rozkład Jazdy
  • Kandydatki do tytułu miss Australian Open
  • Developres poległ w starciu z Busto Arsizio

  Oni byli pierwsi na Podkarpaciu

  Oni byli pierwsi na Podkarpaciu

  gkr, emes, ska, ar, pika

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Pierwsza w Rzeszowie urodziła się Paulina. Agnieszka Stefanik-Bednarz czekała na ta chwilę od kilku lat.

  Pierwsza w Rzeszowie urodziła się Paulina. Agnieszka Stefanik-Bednarz czekała na ta chwilę od kilku lat. ©KRZYSZTOF ŁOKAJ

  Mamy dwóch liderów, bo tej samej porze urodziły się dzieci w Rzeszowie i Tarnobrzegu. Były cesarki. Przybyły nam bliźniaki.
  Pierwsza w Rzeszowie urodziła się Paulina. Agnieszka Stefanik-Bednarz czekała na ta chwilę od kilku lat.

  Pierwsza w Rzeszowie urodziła się Paulina. Agnieszka Stefanik-Bednarz czekała na ta chwilę od kilku lat. ©KRZYSZTOF ŁOKAJ

  Godz. 1.05.

  W Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie, na świat przyszła, ważąca 3,17 kg i mierząca 54 cm, Paulina Natalia. - Było trochę problemów w trakcie ciąży, podczas porodu lekarze musieli zastosować cesarskie cięcie. Dziecko jest całe i zdrowe - powiedziała nam mama, Agnieszka Stefanik-Bednarz z Mielca. - Cieszę się razem z mężem, zwłaszcza, że dwie poprzednie ciąże skończyły się poronieniem.

  1.05

  O tej samej porze usłyszano krzyk nowonarodzonego chłopczyka w tarnobrzeskim szpitalu. Jego rodzice są mieszkańcami sąsiadniego woj. Świętokrzyskiego - Andrzej i Agnieszka Sabatowie mieszkają w Błoniach (gm. Koprzywnica. Ich syn ważył 3.450 g.
  Godz. . 6.35
  Pani Elżbieta Sroka z Zarzecza powiła w szpitalu w Nisku córeczkę. Pierwsze urodzone w tym roku niemowlę w pow. niżańskim ważyło 2.950 g.
  Godz. 6.45
  Jak nas poinformowała dr Beata Bałon z oddziału położniczego, pierwszym dzieckiem, które urodziło się w Nowym Roku w sanockim szpitalu była dziewczynka, córka p. Jowity Hulickiej z Nowego Łupkowa (pow. sanocki). Ważyła 3.400 kg, tryskała zdrowiem.
  Godz. 8.40
  Pani Anna Cyprych z Sanoka urodziła bliźniaki - dwóch chłopców ważących 2.100 i 2.200 kg. Poród odbył się poprzez cesarskie cięcie.
  Godz. 9.25
  Pierwszym dzieckiem urodzonym w przemyskim szpitalu była córeczka pani Renaty. To jej czwarta pociecha.
  Godz. 9.55
  Pani Aneta Laskowska z Wrzaw urodziła w stalowowolskim szpitalu syna. Jest to jej trzecie dziecko. Laskowski junior ważył 2,84 kg.
  Godz. 11.30
  Na świat przyszła dziewczynka, córeczka p. Anety Kubiak z Sanoka. Ważyła 2.600 kg.
  Godz. 11.55
  Wtedy urodził się pierwszy tarnobrzeżanin - to syn państwa Joanny i Jana Zająców. Ważył 3.150 g.
  Godz. 12
  Mamy wreszcie dzidziusia, dziewczynkę - usłyszeliśmy wczoraj w południe w jasielskiej porodówce. Mamą została pani Renata Długosz z Woli Cieklińskiej, gm. Dębowiec. - Najbardziej szczęśliwy będzie nasz 6-letni Dawidek. Jakie będzie jej imię? Natalia, Patrycja lub Klaudia - dodała uradowana mama. Córeczka ważyła 3 530 gramów i mierzyła 56 cm.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo