Osiedle Nova Graniczna będzie miało drugą część

Artykuł sponsorowany Developres
350 mieszkań w trzech nowoczesnych apartamentowcach złoży się na drugi etap budowy osiedla Nova Graniczna. Prace mają się rozpocząć w przyszłym roku, ale rezerwacja mieszkań już trwa.

Aktualnie w rejonie ulicy Granicznej budowane są trzy budynki, które wchodzą w skład pierwszego etapu tej inwestycji. Powstają na działce między ulicą Graniczną, a ogrodem działkowym „Nasz Gaj”. Jak informuje deweloper, budynki zaprojektowano w taki sposób, aby jak największą liczbę mieszkań skierować na południe, co pozwoli mieszkańcom złapać jak najwięcej promieni słońca.

- Mieszkania w tych budynkach to także wspaniały widok na Pogórze Dynowskie. Co istotne, wybudujemy je w lokalizacji, która jest już wyposażona w pełną infrastrukturę dobrze rozwiniętego osiedla. Są tu sklepy, szkoły, przedszkola, kina itp. W pobliżu można wsiąść w autobus i szybko dostać się do ścisłego centrum miasta. To wszystko ułatwia codzienne życie w dużym mieście – mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes.

Harmonogram zakłada ukończenie budowy na jesień 2022 roku. Będą tu mieszkania o różnym metrażu, z przewagą rodzinnych, dwu- i trzypokojowych. W drugim etapie trzy kolejne budynki mieszkalne zostaną wybudowane bliżej alei Powstańców Warszawy. DevelopRes zapowiada rozpoczęcie prac budowlanych w przyszłym roku.

- Mieszkania można jednak rezerwować już teraz. I lepiej z tym nie zwlekać, bo im szybciej klient to zrobi, tym większy będzie miał wybór. Dla przykładu, w pierwszym etapie inwestycji wolnych pozostało już tylko kilka mieszkań. Ta lokalizacja cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i mieszkania sprzedają się bardzo szybko – mówi Bogusław Sobczyk.

Dodaj ogłoszenie