Osobowość Roku. Poznajcie naszych laureatów

red.

Wideo

Zobacz galerię (73 zdjęcia)
Podczas wielkiej gali finałowej w G2A Arena w Jasionce wręczyliśmy nagrody laureatom dwóch edycji plebiscytu Osobowość Roku. Uroczystość odbyła się z udziałem przedstawicieli naszych partnerów: Samorządu Województwa Podkarpackiego oraz Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. Poznajcie laureatów.

Laureatów plebiscytu Osobowość Roku wybierali nasi Czytelnicy. Kapituła nominowała osoby we wszystkich powiatach województwa podkarpackiego, które najbardziej zasłużyły się dla lokalnych społeczności. Laureaci z miast i powiatów, zachowując zdobyte głosy, awansowali do wojewódzkiego finału plebiscytu, w którym zostały przyznane tytuły Osobowość Roku Podkarpacia 2020.

Głosowanie było prowadzone w pięciu kategoriach: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes, Polityka, samorządność i społeczność lokalna oraz Nauka. Zwycięzcy z naszego województwa mieli także szansę na zdobycie wyróżnień w skali całej Polski.

Z naszymi laureatami spotkaliśmy się na uroczystej gali w środę, 14 lipca, w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce. Podczas uroczystości nagrody odebrali także laureaci edycji 2019, ponieważ z racji pandemii w ub. roku uroczystość nie mogła się odbyć. Była więc podwójna okazja do gratulacji!