Otwórz firmę, albo zamieszkaj w pobliżu zalewu

Materiał informacyjny DEVELOPRES
W kompleksie „Tarasy nad Zalewem” wciąż można kupić mieszkanie, albo lokal usługowy. Znakomita lokalizacja budynków to gwarancja zadowolenia.

Kompleks mieszkalny „Tarasy nad Zalewem” jest jedną z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych w Rzeszowie. Został wybudowany między ulicą Kwiatkowskiego, a zalewem na Wisłoku. Wykonała go firma DevelopRes, która postawiła tu sześć efektownych apartamentowców, w których powstało łącznie prawie 300 mieszkań. Bliżej zalewu są cztery budynki sześciokondygnacyjne. Od strony ulicy powstały natomiast dwa wysokie na 12 kondygnacji. Znajdują się w nich mieszkania o powierzchni od około 30 metrów kwadratowych aż po 100-metrowe apartamenty.

Nowoczesna architektura sprawia, że „Tarasy nad Zalewem” to jeden z najbardziej efektownych kompleksów mieszkaniowych w mieście. Niezwykle istotnym atutem jest także świetna lokalizacja. - Z ulicy Kwiatkowskiego do centrum miasta jest bardzo blisko. Wokół mieszkańcy mają wszystko, czego trzeba na co dzień do życia. Są sklepy, szkoły, przedszkola i mnóstwo zieleni - mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes.

Jak informuje deweloper, są tu jeszcze wolne lokale mieszkalne i usługowe na parterach budynków. - Można je zaadaptować na mało uciążliwą działalność gospodarczą, na przykład kancelarię prawną, salon fryzjerski czy kosmetyczny. Szczególnie od strony ulicy Kwiatkowskiego, którą porusza się sporo samochodów i miejsce znakomicie się do tego nadaje – mówi Bogusław Sobczyk.

Dodaj ogłoszenie