Paderewskiego Park – budowa mieszkań na ostatniej prostej

Materiał informacyjny DEVELOPRES SP. Z O.O.
Na lipiec planowane jest zakończenie budowy i oddanie kluczy do mieszkań w budynkach kompleksu Paderewskiego Park. Będą miały od 27 do 77 metrów kwadratowych powierzchni.

Przy ulicy Paderewskiego, w rejonie parku im. Władysława Szafera firma Developres postawiła trzy 10-piętrowe apartamentowce. Budynki są wyposażone także w powierzchnie handlowe i podziemne garaże. Co ciekawe, użytkownicy samochodów na poziom podziemnego parkingu mogą się dostać ze swoich pięter bezpośrednio windą. Dzięki temu można na przykład wygodnie wnieść do domu zakupy, kiedy na zewnątrz pada deszcz.

- Jesteśmy sprawdzonym deweloperem, do tej pory zaufało nam ponad 2 tysiące klientów, którzy kupili u nas mieszkania na pozostałych osiedlach. Paderewskiego Park będzie nowoczesnym, wygodnym do życia miejscem – zapewnia Bogusław Sobczyk, szef marketingu w DevelopResie, który buduje osiedle.

Paderewskiego Park to łącznie 220 mieszkań o powierzchni od 27 do 77 metrów kwadratowych. Największe z nich będą oferowały aż 5 pokoi. Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja bloków, które postawiono w rejonie malowniczego parku. To urokliwe miejsce, pełne zieleni, wśród której można odpocząć. Jest tu także duży plac zabaw i staw. Mieszkania w trzech nowoczesnych budynkach zaprojektowano według aktualnych trendów architektonicznych, dzięki czemu ich właściciele będą mogli zaaranżować przestrzeń w efektowny i praktyczny sposób. Oprócz garaży kompleks zostanie wyposażony także w ogólnodostępne miejsca parkingowe obok budynków. Budowa kompleksu jest na ostatniej prostej, mieszkania będą gotowe do odbioru w pierwszej połowie wakacji.

Dodaj ogłoszenie