Paderewskiego Park. Mieszkania w świetnej lokalizacji

Materiał informacyjny DEVELOPRES
Już w lipcu gotowe do odbioru będą mieszkania przy ulicy Paderewskiego, w rejonie parku im. Szafera. Kompleks jest pełen mieszkań o bardzo ciekawym układzie. Budynki stoją w atrakcyjnej lokalizacji.

- Jesteśmy sprawdzonym deweloperem, do tej pory zaufało nam ponad 2 tysiące klientów, którzy kupili u nas mieszkania na pozostałych osiedlach. Paderewskiego Park będzie nowoczesnym, wygodnym do życia miejscem – zapewnia Bogusław Sobczyk, szef marketingu w DevelopResie, firmie, która buduje osiedle.

Paderewskiego Park to nowoczesny kompleks mieszkaniowy powstający na osiedlu Słocina. Trzy budynki to łącznie 220 mieszkań, a także podziemne parkingi i lokale usługowo-handlowe. Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja bloków, które postawiono w rejonie malowniczego parku im. Władysława Szafera. To urokliwe miejsce, pełne zieleni, wśród której można odpocząć. Jest tu także duży plac zabaw i staw. Mieszkania w trzech nowoczesnych budynkach zaprojektowano według aktualnych trendów architektonicznych, dzięki czemu ich właściciele będą mogli zaaranżować przestrzeń w efektowny i praktyczny sposób.

Oprócz garaży kompleks zostanie wyposażony także w ogólnodostępne miejsca parkingowe obok budynków. We wszystkich trzech powstaną zarówno kawalerki, jak i duże apartamenty. Budowa kompleksu jest na ostatniej prostej, mieszkania będą gotowe do odbioru w pierwszej połowie wakacji.

Dodaj ogłoszenie