Pan Ryba nowy sklep dla wędkarzy w Rzeszowie już otwarty!

Artykuł sponsorowany

Pan Ryba to bardziej sklep internetowy niż stacjonarny choć będzie w nim można zakupić wiele produktów na miejscu. W sklepie będą dostępne wszystkie artykuły potrzebne na wyprawę wędkarską, jednakże nie wszystkich marek, tylko wybrane sprawdzone i najczęściej pożądane. Większa część produktów będzie dostępna na zamówienie z katalogu.

W sklepie są wszystkie katalogi marek, z którymi współpracujemy _– mówi właściciel Jaromir Czyż vel Pan Ryba. _Zapraszamy do biura abyście mogli sobie wybrać dowolny produkt, a my zaproponujemy cenę, taką abyście byli zadowoleni.
Pamiętajcie, że zawsze można z nami negocjować.- dodaje.

Niektóre produkty będą dostępne we wzorcowni, po to aby klient mógł zobaczyć, przetestować i zamówić. Odbiór może nastąpić w biurze lub wysyłką kurierską.

Zamówienia można również realizować poprzez stronę internetową www.panryba.com.

Na stronie nie ma wystawionych wszystkich produktów wędkarskich marek, z którymi firma współpracuje. Są tylko te pozycje, które najczęściej się sprzedają lub są godne uwagi. Istnieje oczywiście możliwość sprowadzenia danego produktu na zamówienie klienta. Na stronie znajdują się katalogi online lub można ściągnąć je w pliku PDF.

Po wybraniu produktu prześlij do nas zapytanie o dostępność i cenę, a my postaramy się przygotować dla Ciebie najlepsza ofertę. - mówi Pan Ryba.

Asortyment w sklepie będzie różnych marek i na każdą kieszeń. Będą produkty tańsze, dla amatorów oraz dla wyczynowców. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
W sklepie można zakupić wszystkie produkty firmy Meus oraz Feeder Bait. Pan Ryba jako autoryzowany przedstawiciel tych marek prowadzi zarówno sprzedać detaliczna jak i hurtową.

A teraz rzecz najważniejsza
Członkowie klubu Pana Ryby otrzymują minimum 5 procentowy rabat przy zakupie dowolnego produktu ze sklepu pan Ryba. Na produkty Meusa i Feeder Baita dla klubowiczów jest przygotowany 10 procentowy rabat.

Aby zostać członkiem Klubu Pana Ryby i zdobywać rabaty?
1. Zarejestruj się w sklepie panryba.com,
2. Zrób zakupy za co najmniej 20 zł, polub profil na facebooku
3. Zasybskrybować kanał na youtube.

Członkowie kubu na końcu sezonu (w grudniu 2018 r.) wezmą udział w losowaniu nagrody vouchera na zakupy w sklepie Pan Ryba o wartości 1000 zł.

W sklepie Pan Ryba od marca będzie dostępna sprzedaż ratalna.

Będziemy proponować Wam sprzedaż w zestawach. Np. dla karpiarzy proponujemy wędki wraz z kołowrotkami i tri lub rodpodem, a dla feederowców stanowiska z wędką, kołowrotkiem i zestawem niezbędnych akcesoriów. - wyjaśnia właściciel.

Mitingi z Panem Rybą
Kolejną nowością przygotowaną przez Pana Rybę na sezon 2018 będą mitingi z Panem Rybą. Każdy może wziąć w nich udział. Nie trzeba posiadać żadnego sprzętu wędkarskiego.

Chcesz rozpocząć przygodę wędkarską?

Pan Ryba wypożyczy Ci sprzęt, akcesoria, użyczy odpowiedniej zanęty, a także doradzi jak łowić.

Na facebooku Pana Ryby będą informacje o terminach mitingów, a także na jakich łowiskach będą się one odbywały. Grupy będą liczyć maksymalnie 20 osób, dlatego warto wcześniej dokonywać rezerwacji pisząc do na na profilu facebook, czy też na maila skleppanryba@gmail.com

Komis sprzętu wędkarskiego

To kolejna nowość na Podkarpaciu. Jeśli posiadasz sprzęt, którego chciałbyś się pozbyć to przynieś go Pana Ryby, tam postarają się znaleźć na niego klienta.

Warto też obserwować profil Pana Ryby na Facebooku, na którym pojawiać się będą informacje o aktualnych promocjach.
Oglądajcie również Pana Rybę na kanale youtube, który produkuje filmy przedstawiające produkty wędkarskie oraz podpowiada jak skutecznie łowić. W 2018 roku powstanie nowa seria filmów charakteryzująca łowiska Komercyjne i PZW. Nowoczesnym sprzętem będzie przygotowywana mapa łowisk, ich głębokość i rybostan.

Zapraszam serdecznie wszystkich do odwiedzenia sklepu Pan Ryba - zaprasza właściciel Jaromir Czyż.

PanRyba.com
ul. Przy Torze 1
35-205 Rzeszów

Dodaj ogłoszenie