Patryk Zatówka zdobył w stolicy Białorusi srebrny medal w grze deblowej. Jego partnerem był tenisista z Unii Gdańsk

Waldemar Mazgaj
W Polsce nie brak uzdolnionych młodych tenisistów stołowych.
W Polsce nie brak uzdolnionych młodych tenisistów stołowych. Polska Press
Patryk Zatówka z Kolpinga FRAC Jarosław w parze z Markiem Badowskim (Unia AZS AWFiS Gdańsk) wywalczyli srebrny medal gry deblowej młodzieżowych mistrzostw Europy w Mińsku.

W finale Polacy ulegli Turkom Ibrahimowi Gunduzowi i Abdullahowi Yigenle-rowi 1:3 (-8, 9, -3, -9). Zatówka w singlu doszedł do 1/8 finału. Od nowego sezonu zawodnik przenosi sie do FC Saarbrücken. Ponadto w Mińsku mistrzyni Polski Natalia Bajor z AZS UE Wrocław zdobyła dwa medale - złoty w deblu z Ukrainką Sołomiją Bratejko i brązowy w singlu.