reklama

Pełny terminarz 2 ligi na sezon 2019/20. Derby Rzeszowa w 10. kolejce na Hetmańskiej

Waldemar Mazgaj
Waldemar Mazgaj
Zaktualizowano 
Jesienią 2019 roku dwa mecze derbowe zostaną rozegrane na IzoArenie w Boguchwale a trzeci na stadionie przy ul. Hetmańskiej. Archiwum Polskapress
PZPN ustalił terminarz 2 ligi na sezon 2019/2020. Runda jesienna potrwa od 27-28 lipca do 30 listopada-1 grudnia. Derby Rzeszowa Stal - Resovia dopiero w 10. kolejce zaplanowanej na 21-22 września. Tydzień wcześniej Stal zagra w Boguchwale ze Stalą Stalowa Wola, zaś już w pierwszej kolejce derby "Stalówka" vs. Resovia.

W miejsce "---" będzie grał zwycięzca III ligi, gr. I - Legionovia Legionowo lub Sokół Aleksandrów Łódzki.

Kolejka 1 - 27-28 lipca
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
--- - Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków - Górnik Łęczna
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
Górnik Polkowice - Błękitni Stargard
Elana Toruń - Bytovia Bytów
Gryf Wejherowo - Widzew Łódź
GKS Katowice - Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola - Resovia

Kolejka 2 - 3-4 sierpnia
Pogoń Siedlce - Resovia
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo - GKS Katowice
Bytovia Bytów - Widzew Łódź
Błękitni Stargard - Elana Toruń
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice
Górnik Łęczna - Lech II Poznań
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów - ---

Kolejka 3 - 10-11 sierpnia
--- - Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
Lech II Poznań - Skra Częstochowa
Górnik Polkowice - Górnik Łęczna
Elana Toruń - Olimpia Elbląg
Widzew Łódź - Błękitni Stargard
GKS Katowice - Bytovia Bytów
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo
Resovia - Znicz Pruszków

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo - Resovia
Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard - GKS Katowice
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź
Górnik Łęczna - Elana Toruń
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice
Stal Rzeszów - Lech II Poznań
--- - Garbarnia Kraków

Kolejka 5 - 21 sierpnia
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
Lech II Poznań - ---
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów
Elana Toruń - Skra Częstochowa
Widzew Łódź - Górnik Łęczna
GKS Katowice - Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard
Resovia - Bytovia Bytów
Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo

Kolejka 6 - 24-25 sierpnia
Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard - Resovia
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
Górnik Łęczna - GKS Katowice
Skra Częstochowa - Widzew Łódź
Stal Rzeszów - Elana Toruń
--- - Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań

Kolejka 7 - 31 sierpnia-1 września
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków
Elana Toruń - ---
Widzew Łódź - Stal Rzeszów
GKS Katowice - Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna
Resovia - Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów

Kolejka 8 - 7-8 września
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Górnik Łęczna - Resovia
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów - GKS Katowice
--- - Widzew Łódź
Garbarnia Kraków - Elana Toruń
Lech II Poznań - Górnik Polkowice

Kolejka 9 - 14-15 września
Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce
Elana Toruń - Lech II Poznań
Widzew Łódź - Garbarnia Kraków
GKS Katowice - ---
Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów
Resovia - Skra Częstochowa
Znicz Pruszków - Górnik Łęczna
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard

Kolejka 10 - 21-22 września
Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów
Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Resovia
--- - Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków - GKS Katowice
Lech II Poznań - Widzew Łódź
Górnik Polkowice - Elana Toruń

Kolejka 11 - 28-29 września
Elana Toruń - Pogoń Siedlce
Widzew Łódź - Górnik Polkowice
GKS Katowice - Lech II Poznań
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
Resovia - ---
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa
Bytovia Bytów - Górnik Łęczna
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg

Kolejka 12 - 5-6 października

Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
Górnik Łęczna - Błękitni Stargard
Skra Częstochowa - Bytovia Bytów
Stal Rzeszów - Gryf Wejherowo
--- - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - Resovia
Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola
Górnik Polkowice - GKS Katowice
Elana Toruń - Widzew Łódź

Kolejka 13 - 12-13 października
Widzew Łódź - Pogoń Siedlce
GKS Katowice - Elana Toruń
Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice
Resovia - Lech II Poznań
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo - ---
Bytovia Bytów - Stal Rzeszów
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna

Kolejka 14 - 19-20 października
Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów - Błękitni Stargard
--- - Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo
Lech II Poznań - Znicz Pruszków
Górnik Polkowice - Resovia
Elana Toruń - Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź - GKS Katowice

Kolejka 15 - 26-27 października
GKS Katowice - Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź
Resovia - Elana Toruń
Znicz Pruszków - Górnik Polkowice
Gryf Wejherowo - Lech II Poznań
Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard - ---
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
Górnik Łęczna - Skra Częstochowa

Kolejka 16 - 2-3 listopada
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa
Stal Rzeszów - Górnik Łęczna
--- - Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard
Lech II Poznań - Bytovia Bytów
Górnik Polkowice - Gryf Wejherowo
Elana Toruń - Znicz Pruszków
Widzew Łódź - Resovia
GKS Katowice - Stal Stalowa Wola

Kolejka 17 - 9-10 listopada
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce
Resovia - GKS Katowice
Znicz Pruszków - Widzew Łódź
Gryf Wejherowo - Elana Toruń
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice
Błękitni Stargard - Lech II Poznań
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
Górnik Łęczna - ---
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów

Kolejka 18 - 16-17 listopada
Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
Skra Częstochowa - ---
Górnik Łęczna - Garbarnia Kraków
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice
Bytovia Bytów - Elana Toruń
Widzew Łódź - Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków - GKS Katowice
Resovia - Stal Stalowa Wola

Kolejka 19 - 23-24 listopada
Resovia - Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
GKS Katowice - Gryf Wejherowo
Widzew Łódź - Bytovia Bytów
Elana Toruń - Błękitni Stargard
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg
Lech II Poznań - Górnik Łęczna
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa
--- - Stal Rzeszów

Kolejka 20 - 30 listopada-1 grudnia
Pogoń Siedlce - ---
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa - Lech II Poznań
Górnik Łęczna - Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg - Elana Toruń
Błękitni Stargard - Widzew Łódź
Bytovia Bytów - GKS Katowice
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków - Resovia

Kolejka 21 - 29 lutego-1 marca
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Resovia - Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów
GKS Katowice - Błękitni Stargard
Widzew Łódź - Olimpia Elbląg
Elana Toruń - Górnik Łęczna
Górnik Polkowice - Skra Częstochowa
Lech II Poznań - Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków - ---

Kolejka 22 - 7-8 marca
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
--- - Lech II Poznań
Stal Rzeszów - Górnik Polkowice
Skra Częstochowa - Elana Toruń
Górnik Łęczna - Widzew Łódź
Olimpia Elbląg - GKS Katowice
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola
Bytovia Bytów - Resovia
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków

Kolejka 23 - 14-15 marca
Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - Bytovia Bytów
Resovia - Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
GKS Katowice - Górnik Łęczna
Widzew Łódź - Skra Częstochowa
Elana Toruń - Stal Rzeszów
Górnik Polkowice - ---
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków

Kolejka 24 - 21-22 marca
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice
--- - Elana Toruń
Stal Rzeszów - Widzew Łódź
Skra Częstochowa - GKS Katowice
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg - Resovia
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków
Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo

Kolejka 25 - 28-29 marca
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
Resovia - Górnik Łęczna
Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa
GKS Katowice - Stal Rzeszów
Widzew Łódź - ---
Elana Toruń - Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice - Lech II Poznań

Kolejka 26 - 4-5 kwietnia
Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice
Lech II Poznań - Elana Toruń
Garbarnia Kraków - Widzew Łódź
--- - GKS Katowice
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa - Resovia
Górnik Łęczna - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów

Kolejka 27 - 11 kwietnia
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa
Resovia - Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola - ---
GKS Katowice - Garbarnia Kraków
Widzew Łódź - Lech II Poznań
Elana Toruń - Górnik Polkowice

Kolejka 28 - 18-19 kwietnia
Pogoń Siedlce - Elana Toruń
Górnik Polkowice - Widzew Łódź
Lech II Poznań - GKS Katowice
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola
--- - Resovia
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo
Górnik Łęczna - Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard

Kolejka 29 - 25-26 kwietnia
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna
Bytovia Bytów - Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo - Stal Rzeszów
Znicz Pruszków - ---
Resovia - Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań
GKS Katowice - Górnik Polkowice
Widzew Łódź - Elana Toruń

Kolejka 30 - 2-3 maja
Pogoń Siedlce - Widzew Łódź
Elana Toruń - GKS Katowice
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola
Lech II Poznań - Resovia
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
--- - Gryf Wejherowo
Stal Rzeszów - Bytovia Bytów
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg

Kolejka 31 - 9-10 maja
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów
Bytovia Bytów - ---
Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków - Lech II Poznań
Resovia - Górnik Polkowice
Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
GKS Katowice - Widzew Łódź

Kolejka 32 - 16-17 maja
Pogoń Siedlce - GKS Katowice
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola
Elana Toruń - Resovia
Górnik Polkowice - Znicz Pruszków
Lech II Poznań - Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
--- - Błękitni Stargard
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa - Górnik Łęczna

Kolejka 33 - 23-24 maja
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna - Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg - ---
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów - Lech II Poznań
Gryf Wejherowo - Górnik Polkowice
Znicz Pruszków - Elana Toruń
Resovia - Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice

Kolejka 34 - 30-31 maja
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola
GKS Katowice - Resovia
Widzew Łódź - Znicz Pruszków
Elana Toruń - Gryf Wejherowo
Górnik Polkowice - Bytovia Bytów
Lech II Poznań - Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
--- - Górnik Łęczna
Stal Rzeszów - Skra Częstochowa

ZOBACZ TEŻ: Janusz Niedźwiedź, trener Stali Rzeszów po awansie do 2 ligi

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

E
Endrju

Mam pytanie.

Po co grać trzy kolejki z wiosny jeszcze jesienią i chodzić na mecze w listopadzie i grudniu, gdzie jest zimno i pizga deszczem a niejednokrotnie śniegiem, zamiast w normalnych warunkach obejrzeć mecze w czerwcu?

Czy ktoś zna odpowiedź, jak to rozkminia PZPN?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3