PGE Stal Mielec wygrała mecz sparingowy z Radomiakiem Radom. Przesądziły dwa gole z pierwszej połowy

Kuba Zegarliński
Materiały prasowe
PGE Stal Mielec wygrała drugi mecz sparingowy w tym okresie przygotowawczym. Podopieczni Artura Skowronka pokonali u siebie Radomiaka Radom 2:0.

Mecz pomiędzy PGE Stalą Mielec i Radomiakiem Radom odbył się na bocznym boisku przy ulicy Sportowej. Gospodarze od samego początku narzucili rywalowi swój styl gry i po 20 minutach prowadzili różnicą dwóch goli.

Najpierw na listę strzelców wpisał się Adrian Paluchowski. Napastnik, który o miejsce w składzie będzie rywalizował z Josipem Barisiciem, zdobył bramkę otwierającą mecz.

Zaledwie trzy minuty później wynik meczu podwyższył Martin Dobrotka. Radomianie nie byli w stanie odpowiedzieć ani jednym trafieniem.

W drugiej połowie oba zespoły stworzyły sobie jeszcze dogodne okazje, ale żadnej z nich nie udało się zamienić szans na gole. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla PGE Stali.

PGE Stal Mielec – Radomiak Radom 2:0 (2:0)

Bramki: Paluchowski 16, Dobrotka 19.