PGNiG Puchar Polski. SRS Czuwaj Przemyśl pokonał KPR Legionowo i awansował do 1/8. Teraz mecz z Azotami II Puławy

luks
SRS Czuwaj Przemyśl pokonał we wtorek KPR Legionowo 30:27 (18:12) i awansował do 1/8 PGNiG Pucharu Polski piłkarzy ręcznych. Kolejnym rywalem "harcerzy" będą Azoty II Puławy.

„Harcerze” potrafili w pierwszej połowie prowadzić nawet 18:11, ale po długiej przerwie rozstawili przewagę. W 56. min był remis 27:27. Potem trafiali tylko miejscowi: Mateusz Nowak, Matuszu Kroczek oraz Hubert Obydź i przemyślanie wygrali całe spotkanie.

Czuwaj Przemyśl - KPR Legionowo 30:27 (18:12)

Czuwaj: Sar, Szczepaniec - Nowak 6, D. Kubisztal 5, Obydź 5, Kroczek 4, Kulka 4, Bajwoluk 3, Kubik 2, Stołowski 1, Biernat, M. Kubisztal. Trener Piotr Kroczek.