PGNiG Superliga Kobiet. Cztery i… wystarczy. Eurobud JKS Jarosław musi wygrać w niedzielę

Waldemar Mazgaj
Poprzedni mecz z Koszalinem, w połowie września, mogli jeszcze oglądać jarosławscy kibice. fot. Artur Bżdżoła
Cztery kolejne porażki mają już na koncie szczypiornistki z Jarosławia. Eurobud JKS w niedzielę podejmuje Młyny Stoisław Koszalin i chce przerwać fatalną passę.

Lublin (minus 11 goli), Elbląg (-1), Lubin (-8), Kobierzyce (-2) – oto ostatnie wyniki. Od poprzedniej wygranej - 25:20 z Ruchem w Chorzowie - minął już ponad miesiąc i zespół Reidara Moistada powoli zapomina smaku zwycięstwa.

- Ostatnie 15 minut pokazało siłę naszych rywalek, a my próbowałyśmy grać inną obroną, która nie do końca funkcjonowała. Postaramy się walczyć w następnych meczach jeszcze bardziej - mówiła Karolina Szczurek, bramkarka Eurobudu JKS-u po przegranym 22:33 meczu z Perłą Lublin.

Jarosławianki wcześniejsze dwa mecze z zespołem z Koszalina przegrały – najpierw w swojej hali 3:5 w karnych (24:24 po 60 minutach) oraz 18:22 na wyjeździe.

Wąska ławka przy kontuzjach m.in. Martyny Żukowskiej nie powinna być wielkim wytłumaczeniem. Tym bardziej, że od ostatniej pozycji, którą zajmuje Ruch ze znanym nad Sanem trenerem Vitem Telekym, dzieli Eurobud JKS tylko pięć punktów.

Początek niedzielnego meczu w Jarosławiu o godz. 13. Transmisja w zobacz.tv

Ostatni sezon: 2018/2019 (klasa B Jarosław)

Piłka nożna. Był sobie klub. Pamiętacie w ogóle, że takie dr...

ZOBACZ TAKŻE - Jelena Blagojević, drugi Sportowiec Roku 2020 w plebiscycie Nowin: Marzę o złotym medalu z Developresem i grze na igrzyskach olimpijskich w Tokio