PGNiG Superliga. Piotr Frelek, trener Sandra SPA Pogoni Szczecin po meczu w Mielcu: Stal próbowała się ratować [WIDEO]

Kuba Zegarliński
- Wiedzieliśmy, jakie problemy kadrowe ma Stal Mielec i musieliśmy je wykorzystać. Stal próbowała się ratować. W pierwszej połowie mieliśmy trochę problemów ale w drugiej już przejęliśmy inicjatywę. Cieszymy się, że 4 punkty jadą do Szczecin - powiedział po spotkaniu w Mielcu trener Sandra SPA Pogoni Szczecin, Piotr Frelek. Jego zespół wygrał z SPR Stalą Mielec 33:22.
To było smutne pożegnanie z PGNiG Superligą sezonu 2017/2018 w Mielcu. Przetrzebiona kontuzjami SPR Stal tylko w pierwszej połowie była w stanie toczyć wyrównany bój z Sandra SPA Pogonią Szczecin.W drugiej połowie dały już znać o sobie ogromne problemy kadrowe i goście ze Szczecina wygrali z dużą łatwością. Był to ostatni mecz SPR Stali Mielec w tym sezonie u siebie. Mielczanie mają jeszcze do rozegrania wyjazdowy mecz z Gwardią Opole, który odbędzie się 14 kwietnia. SPR Stal Mielec - Sandra Spa Pogoń Szczecin 22:33 (13:14)POPULARNE NA NOWINY24/SPORT:

PGNiG Superliga. Smutne pożegnanie SPR Stali z mieleckimi ki...