PGNiG Superliga. SPR Stal Mielec straciła szanse na awans do play-offów. Piotr Krępa: To było smutne pożegnanie z publicznością [WIDEO]

Kuba Zegarliński
- Szkoda, że żegnamy się w takim stylu z mielecką publicznością w tym sezonie - mówi Piotr Krępa, obrotowy SPR Stali Mielec. Jego drużyna po porażce z Sandra SPA Pogonią Szczecin ostatecznie pożegnała się szansami na awans do play-offów.
To było smutne pożegnanie z PGNiG Superligą sezonu 2017/2018 w Mielcu. Przetrzebiona kontuzjami SPR Stal tylko w pierwszej połowie była w stanie toczyć wyrównany bój z Sandra SPA Pogonią Szczecin.W drugiej połowie dały już znać o sobie ogromne problemy kadrowe i goście ze Szczecina wygrali z dużą łatwością. Był to ostatni mecz SPR Stali Mielec w tym sezonie u siebie. Mielczanie mają jeszcze do rozegrania wyjazdowy mecz z Gwardią Opole, który odbędzie się 14 kwietnia. SPR Stal Mielec - Sandra Spa Pogoń Szczecin 22:33 (13:14)POPULARNE NA NOWINY24/SPORT:

PGNiG Superliga. Smutne pożegnanie SPR Stali z mieleckimi ki...