NOWINY24
  POLECAMY

  Popularne na Nowinach

  Rozwiń
  NOWINY24
  Zwiń

  Popularne na Nowinach

  • Test na nowe prawo jazdy 2020. Odpowiesz na te 12 pytań? [QUIZ]
  • Tutaj najrzadziej spotkasz mieszkańca. TOP 30 najsłabiej zaludnionych gmin
  • Magiczna zima w Bieszczadach. Połoniny całe w śniegu

  Piękne dekolty

  Piękne dekolty

  ELŻBIETA

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Piękne dekolty

  ©ARCHIWUM

  Wycina się je w każdej sukience i bluzce przeznaczonej na upalne lato. W zwyczajnej i okazjonalnej, potrzebnej na co dzień i od święta. Powinny odsłaniać zadbane, wypielęgnowane, zdrowe ciało.
  Piękne dekolty

  ©ARCHIWUM

  Wiele wieków temu Szekspir przestrzegał, że "piękna dziewczyna już wtedy jest płocha, gdy przed księżycem piękno swe obnaża". Współczesne dziewczyny nie zrozumieją zapewne tych słów mistrza dramatu, gdyż dzisiaj pokazywać można piękne ciało (a raczej jego fragmenty) o każdej porze dnia i nocy, bez narażenia się na zarzut "płochości". Szczególnie sprzyja temu upalne lato, gdy wilgotny skwar powoduje, że wszystko lepi się do ciała i ma się ochotę zrzucić z niego najmniejszy nawet skrawek materiału. A przynajmniej odsłonić tyle, na ile pozwala tzw. przyzwoitość.
  Trzeba przyznać, że dziewczyny chętnie korzystają z tych letnich przywilejów i bez żadnego skrępowania wkładają sukienki i bluzki, które niemal niczego nie zasłaniają. Moda bardzo je w tym sezonie lansuje, a przemysł odzieżowy wyprodukował je w wielu odmianach, niekiedy bardzo atrakcyjnych. W wersji najbardziej odważnej sukienki pokazują od dołu całe uda, a od góry plecy i połowę biustu. Są przy tym bardzo dopasowane do sylwetki i gdyby były w kolorze ciała, to miałoby się wątpliwości, czy ich właścicielki w ogóle mają cokolwiek na sobie. Na szczęście przeważnie są bardzo kolorowe i dzięki temu dobrze widoczne na zgrabnych dziewczynach.
  Nie ulega bowiem wątpliwości, że takie, mocno wydekoltowane kreacje nosić powinny panie niekoniecznie bardzo szczupłe, ale na pewno proporcjonalnie zbudowane. Natomiast te mniej zgrabne też mogą odsłaniać ciało, tyle że w nieco mniejszej ilości. Moda przewidziała takie sytuacje i prócz ogromnych dekoltów proponuje też mniejsze i całkiem małe, wyglądające ładnie na każdej sylwetce. Poza tym na powycinaną z przodu i z tyłu bluzeczkę na szeleczkach zawsze można narzucić drugą, np. z krótkim rękawkiem, spod której kusząco pokazywać się będzie skrawek ładnego ciała. Bo tylko takie ciało powinny odsłaniać dekolty - zdrowe, wypielęgnowane i zadbane.
  Pamiętajmy też, by bluzek i sukienek z dekoltami nie wkładać do pracy wymagającej tzw. kontaktu z klientami. Do każdej innej można, ale tam, gdzie mamy do czynienia z petentami (np. w okienku kasowym) po prostu nie wypada. Włożymy je po pracy i na zasłużonym urlopie.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo