Pierwsza wiosenna wygrana Partyzanta Targowiska

Ireneusz Zarzyka (z lewej) zdobył zwycięskiego gola dla swojej drużyny
Ireneusz Zarzyka (z lewej) zdobył zwycięskiego gola dla swojej drużyny Marek Dybaś
"Partyzanci" doczekali się w końcu pierwszej wiosennej wygranej w lidze. Po bramce Ireneusza Zarzyki pokonali Podlasie Biała Podlaska 1-0.

W pierwszej połowie zdecydowanie częściej przy piłce utrzymywali się gospodarze, ale nie przekładało się to na groźne sytuacje pod bramką rywali. Najaktywniejszy był Michał Sobiczewski, który kilka razy próbował zaskoczyć bramkarza Partyzanta, ale ten nie miał wielkich problemów z zachowaniem czystego konta, gdyż do czystych sytuacji napastnika Podlasia nie dopuszczali obrońcy Partyzanta. Tuż przed przerwą zespół z Targowisk dwukrotnie groźnie skontrował.

Najpierw Patryk Fryc uderzył tuż obok słupka bramki Adama Wasiluka. To było ostrzeżenie dla gospodarzy, którzy jednak najwyraźniej je zlekceważyli, gdyż kilkadziesiąt sekund później nie pomylił się Ireneusz Zarzyka wykorzystał podanie Słabego, minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki.

Podlasie Biała Podlaska - Partyzant Targowiska 0-1 (0-1)
0-1 Zarzyka (44).

Obszerna relacja z meczu, składy obydwu drużyn oraz noty dla zawodników we wtorkowym, papierowym wydaniu stadionu