Zamknij

Nowiny

Pieszy potrącony przez kierującego mercedesem na ul. Batorego w Przemyślu. Poszkodowany mężczyzna był nieprzytomny [ZDJĘCIA]

Do wypadku doszło w czwartek rano na ul. Batorego w Przemyślu.Kierujący mercedesem potrącił mężczyznę poza przejściem dla pieszych. Poszkodowany pieszy

Fot. Łukasz Solski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/12] Następne

Do wypadku doszło w czwartek rano na ul. Batorego w Przemyślu.

Kierujący mercedesem potrącił mężczyznę poza przejściem dla pieszych. Poszkodowany pieszy nieprzytomny został przetransportowany przez załogę karetki pogotowia ratunkowego do szpitala. Do czasu wykonania oględzin miejsca zdarzenia i samochodu, droga była zablokowana.

Aktualizacja, godz. 10.10
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że przed godz. 6 kierujący mercedesem, 36-letni mieszkaniec pow. przemyskiego wyjechał z bocznej ulicy i kierował się w kierunku ul. Lwowskiej. Nagle na środku jezdni, gdzie nie ma przejścia dla pieszych, potrącił przodem pojazdu 42-letniego mężczyznę z pow. przemyskiego - mówi sierż. szt. Marta Fac z KMP w Przemyślu.

Pierwsi na miejscu zdarzenia byli policjanci wydziału ruchu drogowego, którzy udzielili pomocy rannemu, a następnie przekazali go ratownikom medycznym.

Kierujący mercedesem był trzeźwy. Pieszy w poważnym stanie przebywa w Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu.

Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy