Piłka nożna, 2 i 3 liga kobiet. Sokół Kolbuszowa Dolna kończył w ósemkę, ambitna Resovia

Tylko piłkarki rezerw Resovii cieszyły się w weekend ze zwycięstwa. Sokół Kolbuszowa Dolna, DAP Dębica i Izolator Boguchwała przegrały.

2 liga

Respekt Myślenice - Sokół Kolbuszowa Dolna 4:1 (2:0)

Bramki: Topa 10 i 12, Węglarz 52 i 54 - Kot 71.

Sokół: Draus- Wdowiak, Paterak, Nowak- Kaznecka, Jednacz, Kseń, Motyka - Kot. Trener Tomasz Grabiec.

Sokół pojechał na mecz z wiceliderem w 9-osobowym składzie. Na dodatek już w 10. minucie spotkania boisko musiała opuścić Emilia Motyka i zespół trenera Tomasza Grabca musiał sobie radzić w ósemkę.

POZOSTAŁE WYNIKI: Wanda Kraków - Podgórze Kraków 1:0; Unia Lublin - Bielawianka Bielawa 1:3; Ostrovia - KSP Kielce 1:0; Śląsk II Wrocław - Prądniczanka Kraków 4:2. Pauza Pogoń Zduńska Wola.

3 liga

Nie udał się debiut w Izolatorze nowej trenerce Ewie Koman. Resovia do końca musiała walczyć o zwycięstwo i zdecydował gol w 90. minucie meczu.

WYNIKI:
Naprzód Sobolów - Izolator Boguchwała 2:0;
DAP Dębica - MOSiR Lubartów 0:5;
Resovia II - Puszcza Niepołomice 5:4 dla Resovii Aumiller dwie, Michalska, Paterek, Myłek;
Tarnovia II Tarnów - KS Football Success Academy Kraków 1:3;
Rysy Bukowina Tatrzańska - KKPN Iskra Brzezinka 1:8;
Starówka Nowy Sącz - Dąb Zabierzów Bocheński 0:2.