Zamknij

Nowiny

Piłka nożna | 2 liga. Stal Rzeszów już po pierwszym treningu. Były nowe twarze [ZDJĘCIA]

W pierwszym treningu Stali Rzeszów udział wzięło 28 piłkarzy. Brakowało jedynie Krystiana Pieczary, narzekającego na uraz. Byli za to wystawieni na listę

Miłosz Bieniaszewski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/34] Następne

W pierwszym treningu Stali Rzeszów udział wzięło 28 piłkarzy. Brakowało jedynie Krystiana Pieczary, narzekającego na uraz. Byli za to wystawieni na listę transferową Dominik Sadzawicki oraz Grzegorz Goncerz, a także trzech graczy testowanych.

Trener Daniel Myśliwiec będzie się przyglądał swoim byłym podopiecznym z Wólczanki Wólka Pełkińska: Krzysztofowi Pietluchowi, Piotrowi Łazarzowi oraz Jakubowi Szczypkowi.

- Te pierwsze zajęcia miały charakter wprowadzający - powiedział trener rzeszowian, który pierwszy raz spotkał się wczoraj ze swoimi podopiecznymi.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, że tutaj jestem i każdy trening jest dla mnie dużą frajdą i wyzwaniem. Ale takim wyzwaniem, które uwielbiam, bo mam do dyspozycji kapitalnych ludzi o dużych umiejętnościach - dodawał.

Jego drużynę we wtorek czekają dwa treningi, w tym jeden w siłowni. Na środę zaplanowane są jedne zajęcia, podobnie jest z czwartkiem, kiedy jednak dodatkowo będzie trening indywidualny, a w piątek ponownie rzeszowianie trenować będą dwukrotnie, w tym raz w siłowni.

Pierwszy tydzień przygotowań zakończy sobotni mecz kontrolny z Górnikiem Łęczna na wyjeździe.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy