Piłka nożna > Dwunasty remis "Stalówki"

mawa
Dodaj komentarz:
Piłkarze Stali Stalowa Wola to eksperci od remisów. W 24. kolejce II ligi po raz 12. podzielili sie punktami, tym razem remisując w Sosnowcu 2-2.

Stalowowolanie byli bliscy pierwszej od pół roku wygranej (do 82. minuty prowadzili 2-1), ale osłabienie (w 77. minucie Andrzej Kasiak zobaczył czerwony kartonik) nie pozwoliło im na sensacyjne zwycięstwo nad wiceliderem tabeli.

Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola 2-2 (1-0)
1-0 Prymula (4), 1-1 Kowalczyk (64), 1-2 Stręciwilk (71), 2-2 Folc (83).

W sobotę kolejnym rywalem "Stalówki" będzie KSZO Ostrowiec.