Piłka nożna - Klasa A Krosno: Lider z Lubatówki przegrał w Sieniawie. W Uhercach kibice zobaczyli dziewięć bramek

kostek, arb, gl
W grupie 2 szykuje się ciekawa walka na finiszu rozgrywek
W grupie 2 szykuje się ciekawa walka na finiszu rozgrywek archiwum
Piłkarze liderującej Lubatówki wyprawy do Sieniawy wspominać miło nie będą. Gola i komplet punktów stracili w 90 minucie. Wynik ten sprawia, że rywalizacja o awans zapowiada się bardzo ciekawie do ostatniej kolejki.

Grupa 1

Wysokim zwycięstwem Szarotki zakończył się mecz w Uhercach, gdzie miejscowi pokonali Jawornik 7:2 i przeskoczyli go w tabeli. Długie prowadziło w Bezmiechowej, jednak po zmianie stron gospodarze zabrali się za odrabianie strat i zdołali wygrać 5:2.

Wyniki:
Szarotka Nowosielce – LKS II Pisarowce II 4:2 (2:1)
Gołda 42-karny, 58, 64 – Adamiak 44, Wanielista 85-karny;

Lotniarz Bezmiechowa – LKS Długie 5:2 (1:2) dla gospodarzy: samobójcza 10, Mularz 50, Józefczyk 55, Czenczek 60, P. Otta 85;

Szarotka Uherce – Jawornik Czarna 7:2 (4:1) dla gospodarzy: Kurowski trzy, Solarski dwie, Tarnielicki, J. Zaniewicz.

Grupa 2

Cenne zwycięstwo odniósł Wisłok Krościenko Wyżne, pokonując Jasiołkę. W Wesołej drużyny podzieliły się punktami a wynik ustalono w pierwszej części spotkania. Burza wywiozła trzy punkty z Haczowa.

Brzozovia komplet punktów wywalczyła w Iskrzyni, a kropkę nad „i” postawiła w drugiej połowie wykorzystując rzut karny. W ostatnim meczu Cisy w najmniejszym możliwym stosunku pokonały Victorię.

LKS Wesoła - Karpaty Klimkówka 1:1 (1:1)