Piłka nożna kobiet, 1 i 2 liga. Arini Resovia pewnie pokonała outsidera, remis Sokoła Kolbuszowa Dolna na koniec rundy

Ellin Lindstroem (przy piłce) wyprowadziła Resovię na prowadzenie
Ellin Lindstroem (przy piłce) wyprowadziła Resovię na prowadzenie Michał Czajka
Piłkarki z Rzeszowa nie zawiodły i wysoko wygrały na wyjeździe. Sokółki zakończyły rundę remisowo.

1 liga

Porażka czy nawet remis resoviaczek z Rolnikiem byłaby traktowana jako sensacja, bo piłkarki z Biedrzychowic jeszcze nie zdobyły żadnego punktu w tym sezonie. Rzeszowianki zaczęły szybko, bo już w 13. minucie objęły prowadzenie po bramce Karoliny Bednarz. Miejscowe jednak niespodziewanie bardzo szybko odpowiedziały. To jednak nie wybiło piłkarek trenera Pawła Szurgocińskiego z rytmu, które potem konsekwentnie robiły swoje i ostatecznie spokojnie wygrały choć ostatnie trzy gole zdobyły dopiero w końcowych 10 minutach meczu.

Rolnik Biedrzychowice - Arini Resovia 1:6 (3:1)

Bramki dla Resovii: Bednarz 22, Lindstroem 27, Kaput 42 i 85, Michalska 81, Misiak 89.

Resovia: Byczek - Lindstroem (82 Dąbrowska), Kurasz, Marszał (64 Michalska), Gajdur (68 Rostecka), Czyż, Łach (70 Czubat), Kaput, Bednarz, Misiak, Komanda. Trener Paweł Szurgociński.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Tczew 1:2, Trójka Staszówka/ Jelna - Stomilanik Olsztyn 1:3; Skra Częstochowa - Sportowa Czwórka Radom 1:2.

Mecz Ząbkovia Ząbki - UKS SMS II Łódź został odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

2 liga

Sokółki miały okazję wyprzedzić rywalki ze Zduńskiej Woli w tabeli. Był jednak jeden warunek - wygrać niedzielny mecz. To się nie udało, a więc zespół trenera Tomasza Grabca zakończył rundę jesienną na 7. miejscu

Sokół Kolbuszowa Dolna - Pogoń Zduńska Wola 1:1

Bramka dla Sokoła: Kot.

Wanda Nowa Huta (Kraków) - Bielawianka Bielawa 0:2; Śląsk II Wrocław - Ziemia Lubińska Czerniec 9:0; Respekt Myślenice - Ostrovia Ostrów Wlkp. 3:2, Unia Lublin - KSP Kielce 8:0; Prądniczanka Kraków - Podgórze Kraków 1:2.