Piłka nożna kobiet, 1 liga. Resovia przegrała u siebie, Sokół Kolbuszowa Dolna na wyjeździe

Resovia nie sprostała na własnym boisku rywalkom z Radomia
Resovia nie sprostała na własnym boisku rywalkom z Radomia Michał Czajka
Nie był to udany weekend dla podkarpackich zespołów w 1 lidze kobiet - zarówno Resovia, jak i Sokół Kolbuszowa Dolna, nie zdobyły punktów.

Resovia - Sportowa Czwórka Radom 1:2 (0:2)

Bramka dla Resovii: Kaput 47.

Resovia: Pieniążek - Michalska (46 Łach), Kurasz, Kaput, Florek, Dziura, Czyż l, Kaczmar (38 Marszał), Bednarz l, Al. Ząbek, Matuszek. Trener Paweł Szurgociński.

Resoviaczki źle zagrały w pierwszej połowie, straciły 2 gole i potem nie udało się już odrobić strat. - Szkoda tego początku, bo w drugiej połowie widać było wyraźnie, że rywalki były na pewno w naszym zasięgu - przyznał szkoleniowiec Resovii, Paweł Szurgociński.

ROW Rybnik - Sokół Kolbuszowa Dolna 1:0

Sokół: Draus - Paterak, Derylak, Kaznecka, Gawrzoł, Baltazar (75 Śpiewak), Wdowiak, Nowak, Kot, Korab, Jednacz. Trener Tomasz Grabiec.

Zespół z Kolbuszowej Dolnej miał trudne zadanie, bo pojechał do Rybnika czyli zespołu lidera. Mimo wszystko gospodynie wygrały tylko 1:0.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Gol Częstochowa - Wanda Nowa Huta (Kraków) 3:0; Sparta Daleszyce - Tarnovia Tarnów 0:3; SWD Wodzisław Śląski - Respekt Myślenice 2:0; Rysy Bukowina Tatrzańska - Rekord Bielsko-Biała 0:4.