Piłka nożna kobiet, 2 i 3 liga. Trwa dobra passa Sokoła Kolbuszowa Dolna. Wygrał również Izolator Boguchwała, DAP Dębica przegrał z liderem

Piłkarki Sokoła Kolbuszowa Dolna prezentują się w ostatnich kolejkach bardzo dobrze Marcin Jastrzębski
Trwa znakomita passa Sokoła Kolbuszowa Dolna. Dobry mecz również za Izolatorem Boguchwała. DAP Dębica nie dał rady liderowi.

2 liga

Rysy bukowina tatrzańska - Sokół Kolbuszowa Dolna 1:4

Bramki dla Sokoła: Korab dwie, Kot, Paterak.

Wygrana w Bukowinie Tatrzańskiej była już czwartym zwycięstwem z rzędu podopiecznych trenera Tomasza Grabca. Sokółki tym razem pewnie pokonały Rysy.

POZOSTAŁE WYNIKI: KSP Kielce - Wanda Nowa Huta (Kraków) 1:0; Widok Lublin - Respekt Myślenice 0:2; Ząbkovia Ząbki - KS Raszyn 3:1. Mecze Sparta Daleszyce - Włókniarz Białystok został przełożony na 24 października. Mecz Prądniczanka Kraków - KU-AZS UW Warszawa został odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.

3 liga

Izolator Boguchwała - Hetmanki Włoszczowa 7:0 (6:0)

Bramki: Witalec 23, 34 i 36, Brzuszek 28 i 43, Ciekielska 45 i 85.

Izolator: Koman - Kazimierczak, Ciekielska, Brzuszek, Cichoń (60 Kondracka), Czarnik, Kabata (60Zuba), Karwat, Witalec, Zabawa (72 Stopa), Zygmunt. Trenera Dorota Ślusarczyk.

Piłkarki Izolatora były zdecydowanie lepsze od rywalek z Włoszczowej. Prawdziwą kanonadę rozpoczęła w 23. minucie Sylwia Witalec. Do końca pierwszej połowy podopieczne Doroty Ślusarczyk zdobyły jeszcze pięć bramek, a sama Witalec zaliczyła klasycznego hat-tricka. Ostatniego siódmego gola dla izolatek zdobyła 5 minut przed końcem Agnieszka Ciekielska i trzecia wygrana w sezonie piłkarek z Boguchwały stała się faktem.

Podgórze Kraków - DAP Dębica 4:0 (2:0)

Bramki: Markiewicz 20, Chmura 36, Cop 74, Brzeszczyńska 77.

DAP: Gac - Klabacha, Ćwik, Pleban l, Bielatowicz, Michoń, Mucha, Pyskaty, Rogaczewska, Sąsiadek, Zwierzyńska. Trener Paweł Piekarczyk.

Lider z Krakowa zgarnął komplet punktów, ale też jakoś specjalnie nie zachwycił. Stracone bramki były konsekwencją błędów „Pomarańczek”.

POZOSTAŁE WYNIKI: Iskra Krzemień - Starówka Nowy Sącz 1:1; Tarnovia II Tarnów - Unia Lublin 0:1; Puszcza Niepołomice - Dąb Zabierzów Bocheński 2:0; Naprzód Sobolów - Iskra Brzezinka 0:3.