Piłka nożna kobiet, 2 liga. Druga drużyna Resovii zdobyła swoje pierwsze 3 punkty - rzeszowianki ograły Łysicę Bodzentyn

Druga drużyna Resovii (czarne stroje) pokonała Łysicę Bodzentyn
Druga drużyna Resovii (czarne stroje) pokonała Łysicę Bodzentyn Krzysztof Kapica
W niedzielne popołudnie piłkarki Resovii pokonały Łysicę Bodzentyn 2:1. To pierwsza wygrana rzeszowskiego zespołu w 2. lidze.

Przed niedzielnym spotkaniem podopieczne trenerki Katarzyny Czyż miały na swoim koncie tylko 1 punkt. Wreszcie jednak udało się przerwać złą passę.

Rzeszowianki objęły prowadzenie już w pierwszej połowie - w 30. minucie bramkę zdobyła Sandra Marszał. Do przerwy nic się już nie zmieniło. W drugiej połowie jednak obudziła się Łysica - wyrównujący gol padł w 60. minucie. Resovia jednak nie poddała się. Ponownie dała o sobie znać Marszał, która jeszcze raz wyprowadziła swój zespół na prowadzenie w 75. minucie.

Tego prowadzenia zawodniczki Katarzyny Czyż nie oddały już do końca i mogły się cieszyć z pierwszego zwycięstwa w sezonie. Mecz drugiej naszej drużyny, GKS-u Majdan Sieniawski z Potokiem Sitno został przełożony na 10. listopada.

Resovia II - Łysica Bodzentyn 2:1 (1:0)

Bramki dla Resovii: S. Marszał 30 i 75.

Resovia: Byczek - Schmidt, M. Marszał, Kwoka (85 Rzeszut), Chorzempa (75 Zenderowska), Michalska, Domin (80 Dąbrowska), S. Marszał, Szałaj (46 Paterek), Mroczka (55 Wilowska), Pawłowska (46 Koszela). Trenerka Katarzyna Czyż.

Luka Modrić o nagrodzie UEFA dla piłkarza roku: Cristiano wysłał mi wiadomość, w której gratulował mi wygranej