Piłka nożna kobiet. Zawodniczki Sokoła Kolbuszowa Dolna nie miały szans w starciu z Górnikiem Łęczna

Micz
Marcin Jastrzębski
Nie było niespodzianki w meczu 1/8 Pucharu Polski. Sokół Kolbuszowa Dolna przegrał z Górnikiem Łęczna aż 0:9.

Piłkarki z Łęcznej wysoką przewagę wywalczyły sobie już przed przerwą. Sokół przegrywał bowiem po pierwszych 45 minutach 0:4.

W drugiej części gry przyjezdne strzeliły jeszcze 5 bramek i mecz ostatecznie zakończył się wygraną Górnika 9:0.

Sokół Kolbuszowa Dolna - Górnik Łęczna 0:9 (0:4)

Do ćwierćfinałów awansowały: Górnik Łęczna, Czarni Sosnowiec, AZS PWSZ Wałbrzych, Medyk Konin, UKS SMS Łódź, AZS UJ Kraków, Mitech Żywiec oraz niespodziewanie KKP Bydgoszcz.