Piłka nożna na żywo: Legia Warszawa pokonała Stal Sanok 3-1

Waldemar Mazgaj
Fot, Waldemar Mazgaj
W spotkaniu 1/4 finału Pucharu Polski Stal Dom-Elbo Sanok przegrała w wyjazdowym spotkaniu z Legią Warszawa 1-3.

Prowadzenie dla Legii zdobył w 19. minucie Piotr Rocki po podaniu Tomasza Jarzębowskiego. W 25. minucie wyrównanie dla naszej drużyny zdobył Marcin Borowczyk (asysta Niemczyka).

Kolejne bramki sanoczanie tracili w doliczonym czasie - najpierw w I połowie trafil Adrian Paluchowski (45. minuta), później w 92. minucie wynik na 3-1 ustalił Jakub Rzeźniczak.

Jeszcze w 86. minucie, przy stanie 2-1 dla Legii, bardzo bliski wyrównania był Fabian Pańko, który trafił w słupek.

LEGIA WARSZAWA - STAL DOM-ELBO SANOK 3-1 (2-1)

1-0 Rocki (19, asysta Jarzębowskiego), 1-1 Borowczyk (25, zagranie Niemczyka), 2-1 Paluchowski (45+1, podawał Descarga), 3-1 Rzeźniczak (90-głową, centra Gizy z rogu).

LEGIA: Skaba - Descarga, Kumbev (46. Rzeźniczak), Choto, Kiełbowicz - Ostrowski, Borysiuk (46. Koziara), Jarzębowski, Rocki - Paluchowski, Majkowski (81. Giza).

STAL: Pietrzkiewicz - Szałankiewicz, Sumara, Łuczka - Nikody (76. Rajtar), Węgrzyn, Kuzicki, Borowczyk, Kosiba - Spaliński (60. Pańko), Niemczyk.

SĘDZIOWAŁ Wojciech Krztoń (Olsztyn). ŻÓŁTE KARTKI: Descarga, Koziara - Nikody, Borowczyk.