Piłka nożna. Podokręg Piłki Nożnej Rzeszów i Podokręg Piłki Nożnej Dębica najlepsze w Pustyni

Miłosz Bieniaszewski
Na obiektach sportowo rekreacyjnych w Pustyni, Podokręg Piłki Nożnej w Dębicy zorganizował podwójne Mistrzostwa Kadr Okręgów i Podokręgów o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysława Golby.

Turniej odbył się w dwóch kategoriach: chłopców rocznik 2010 oraz dziewczyn rocznik 2007. W kategorii chłopców najlepszy okazał się zespół Podokręgu Piłki Nożnej Rzeszów, a na drugim miejscu uplasował się PPN Dębica.

Wśród dziewcząt ekipy zamieniły się miejscami. Najniższy stopień podium, w obu kategoriach, przypadł w udziale drużynom reprezentującym OZPN Krosno.

W rywalizacji chłopców najlepszym zawodnikiem uznano Dawida Świątka (PPN Dębica), bramkarzem Wiktora Bożka (OZPN Krosno), a królem strzelców został Oskar Żebrakowski (PPN Dębica).

Wśród dziewcząt najlepszą zawodniczką wybrano natomiast Martynę Słowik (PPN Dębica), bramkarką Natalię Pomianek (PPN Rzeszów), a królową strzelczyń została Karolina Senus (OZPN Krosno).