Piłka nożna, Puchar Polski. Wisłoka Dębica gra dalej - dębiczanie pokonali Lechię Sędziszów Małopolski choć bramki zdobyli w drugiej połowie

Mił
Szymon Gwiazda zdobył pierwszego gola dla Wisłoki
Szymon Gwiazda zdobył pierwszego gola dla Wisłoki Krzysztof Kapica
W meczu 1/8 finału Regionalnego Pucharu Polski podokręgu Rzeszów/Dębica, Wisłoka Dębica pokonała na wyjeździe Lechię Sędziszów Małopolski.

Występujący w klasie okręgowej lechiści postawiali się dębiczanom, którzy długo się rozkręcali. Wyższy bieg wrzucili dopiero po przewie, kiedy na boisku pojawiali się Damian Łanucha, Damian Bożek i Gwiazda. Wtedy na bramkę Łukasza Ćwiczaka sunął atak za atakiem, aż w końcu udało się napocząć rywala. Kiedy po kilku minutach padła druga bramka, jasnym się stało, że niespodzianki nie będzie.

W 1/4 finału Wisłoka zmierzy się w najbliższą środę z Watkem Koroną Rzeszów.

Lechia Sędziszów Małopolski - Wisłoka Dębica 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Gwiazda 70; 0:2 Nowak 75.

Reprezentacja Polski do lat 21 zagra w barażach o ME 2019. Na zakończenie eliminacji pokonała Gruzję 3:0